Anti-graffitový nátěr Praha 5

Anti-graffitový nátěr Praha

Anti-graffitový nátěr Praha – Při této zakázce jsme nanášeli antigraffitový nátěr na obytný blok v Praze , který slouží jako 100% ochrana proti grafiti, jeho hlavní funkce je, že se nám vždy podaří graffiti v Praze odstranit beze zbytku a nikdy zde nezůstane žádný zbytkový stín. Zakázka byla realizována 8. srpna 2013 a práce, kterou vykonávali dva naši zaměstnanci trvala přes 3,5 hodiny (od 12:00 do 15:45). Antigraffiti ochranou jsme ošetřili povrch klasické strukturované omítky.

Pro natření obytného bloku antigraffitovou ochranou Praha o ploše 50 m2 jsme použili celkem 10 litrů antigraffitového nátěru. Nátěr jsme realizovali podle přesných technologických postupů. Před samotným nanesením antigraffiti ochrany jsme museli nejprve dokonale očistit povrch omítky od veškerých nečistot – pavučiny, prach a podobně. Po důkladném očištění stěny jsme na omítku nanášeli tři vrstvy antigraffitového nátěru. Důležité je, aby natření omítky bylo provedeno více jak jednou vrstvou antigraffiti nátěru a to z toho důvodu, aby se tato ochrana dostal do všech nerovností, které jsou na povrchu omítky. Zpravidla provádíme nátěr antigraffiti ochrany u hladkých povrchů třemi vrstvami. Na nerovné, strukturované či pozérní povrchy je nutné použít více vrstev. V takovémto případě je doporučeno 6 až 12 vrstev antigraffiti nátěru. Zákazník byl s konečným výsledkem naší odvedené práce velmi spokojený.
Antigrafitovým nátěr Praha slouží jako prevence před graffiti. Pro zákazníka je mnohem méně finančně náročné pokud se jedná o 100% odstranění grafitu z povrchu s antigrafitovou ochranou, jak z povrchu, kde tento nátěr není.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *