Antigraffitový nátěr Praha

Zakázku, kde jsme měli nanést antigrafitový nátěr na budovu Praha, jsme uskutečnili 12. července a práce, kterou vykonávali tři naši zaměstnanci trvala 18 hodin (od 12:00 do 18:00). Antigraffitový nátěr Praha jsme nanášeli na klasickou hladkou omítku.

Pro natření budovy antigraffitovým nástřikem Praha o ploše 175 m2 jsme použili tři 10 litrové bandasky antigraffitového nátěru. Nátěr jsme realizovali podle přesných technologických postupů. Nejprve jsme na celé ploše odstraňovali pavučiny a všechny ostatní nečistoty. Po důkladném očištění stěny jsme nanášeli tři vrstvy, aby se nátěr dostal do všech nerovností na omítce. Při realizaci zakázky nám moc nepřálo počasí. Střídal se déšť se sluncem a při intenzivnějším dešti jsme byli nuceni pozastavit práci. Ale i přes nepřízeň počasí se nám podařilo tuto zakázku dokončit s velmi dobrým výsledkem. Zákazník byl s celkovou prací našich pracovníků velmi spokojen.
Pokud bychom odstraňovali graffity Praha z povrchu, který není ošetřen antigraffiti ochranou, nebyl by výsledek nikdy 100%. Velmi kvalitní a účinná ochranu povrchů fasád je v podobě antigraffiti nátěru či nástřiku, který má životnost 4 až 6 let. Jedná se totiž o pololesklý lak a při pozornějším pohledu na fasádu je poznat, že byl povrch ošetřen antigraffiti ochranou a tím mohou vandalové dopředu zjistit, že jejich díla by na povrchu neměly dlouhou životnost.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *