okna 8

Brno Bystrc výškové mytí oken, výloh

Odbornici naší úklidové společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. pracují v Brně Bystrci rychle a velmi kvalitně. Všichni pracovníci jsou odborně zaškoleni dle nejmodernějších technologií. Výsledkem práce našich techniků jsou dokonale čisté, průhledné okna nebo výlohy. Kvalifikovaní odborníci naší společnosti využívají pouze profesionální pracovní nástroje a ekologické čisticí prostředky, které neničí dané povrchy a zároveň životní prostředí. Zásadně nepoužíváme žádná leštidla, jelikož ty nejsou šetrná k danému povrchu a skla tak jsou ve velice krátkém čase znečištěna. Na doleštění využíváme 100% bavlnu. Poté, co dokonale očistíme Vaše skleněné plochy, doporučujeme nanést samočisticí hydrofobní impregnaci, která ochrání okna před nepříznivými vlivy UV záření, hmyzem a rzí. Jsme natolik flexibilní, že pokud obdržíme poptávku jsme schopni reagovat okamžitě a celou zakázku realizovat v nejbližším možném termínu, dle Vašich požadavků.

 

Mytí oken, výloh, čištění fasád ve výškách. Práce ve výškách Praha

A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí již mnoho let kvalitní služby z oblasti úklidových služeb. Úklidové služby nabízíme zákazníkům nejen na českém trhu, ale také v zahraničí (Slovenská republika, Německo, Rakousko). Mytí oken a výloh Praha provádíme velmi často ve výškách. V takových situacích využíváme kvalitní a bezpečnou techniku, s kterou pracují naši zaměstnanci, kteří jsou proškoleni dle nařízení vlády a podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zak. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Práce ve výškách Praha provádíme za pomoci speleologické techniky a horolezecké techniky, a také vysokozdvižné plošiny či hydraulického ramene. Pro pevnou techniku je důležité, aby byl zajištěn dostatečný přístup od budovy. Vysokozdvižnou techniku a hydraulické rameno využíváme nejraději, protože nám umožní provádět práci rychleji, kvalitněji a bezpečněji. Při výkonu služby mytí oken a výloh využíváme techniku suchého leštění. Nepoužijeme žádná leštidla, ale pouze 100% bavlněnou plenu. Nejdříve provedeme umytí oken a výloh čistým rozmývákem a necháme umyté okno důkladně proschnout. Poté vše plenou rozleštíme. Naší metodou suchého leštění zajistíme déle trvající lesk vašich oken. Provedeme i bezpečné odstranění zatvrdlých nečistot z oken – folie, reklamní polepy, tmely a silikony. Zaměstnanci naší společnosti jsou zkušení s používáním korundových žiletek. V žádném případě nepoškodí povrch skla, protože umí s těmito žiletkami odborně zacházet. Čištění markýz nabízíme realizujeme jako samostatně provedenou práci, nebo čištění markýz realizujeme spolu s mytím oken a výloh. Látkové markýzy čistíme strojovou metodou v kombinaci s účinnou chemií. Plastové markýzy myjeme čistým rozmývákem. Pro hloubkové vyčištění markýz látkových použijeme, kotoučový stroj a vysoce výkonný vysavač AS 59, který odstraní nečistoty a vlhkost. Je třeba tento cyklus čištění látkové markýzy opakovat až 3x. Mytí plastových markýz je o mnoho jednodušší a časově méně náročné, nepropadají tolik agresivitě městských spadů. Společnost A SERVIS LIPKA, s. r. o. svým zákazníkům nabízí i mnoho jiných úklidových služeb – denní a pravidelné úklidy bytů, domácností, firem a kanceláří, úklidy po malířích či řemeslnících, strojové čištění a tepování koberců, odstranění graffiti a nanesení antigraffiti ochrany, strojové čištění a fluatace podlah.  www.a-servislipka.cz

 

Mytí oken ve výškách z plošiny Praha

Mytí oken ve výškách z plošiny Praha

 

Strojové čištění koberců, impregnace podlah Praha

Zákazníkům společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. více než 20 let nabízíme kvalitní úklidové služby, v kterých je zahrnuto hloubkové čištění koberců a podlah Praha strojovou metodou. Toto profesionální strojové čištění koberců Praha spočívá v tom, že používáme kombinaci dezinfekční chemie BOSCH RTS, kotoučového stroje GHIBLI a vysoce výkonného vysavače, který má za úkol odstranit nejen nečistoty, ale také přebytečnou vlhkost, kterou způsobila použitá chemie. Strojovou metodou čištění koberců dokážeme odstranit také zatvrdlé nečistoty, u kterých provádíme důkladnější drhnutí na znečištěném místě, ale není třeba se obávat z poškození vláken koberce, jelikož kotoučový stroj obsahuje 12 cm dlouhé jemné štětinky, které se chovají k vláknům velmi šetrně. Pro strojové čištění podlah využíváme několika druhů zásaditých chemií, které zaručí šetrnost při čištění podlah, které se skládají každá z jiného materiálu. Podlahy, které čistíme naší strojovou metodou, dokážeme zbavit i těch nejhlubších nečistot ze struktur a spár a mnohdy jsme zrestaurovali i ty nečistoty, s kterými si jiné společnosti nevěděly rady nebo je zákazníci označili za odepsané. Pokud se vaše podlaha neskládá z ušlechtilých materiálů a prošla rekonstrukčními či stavebními úpravami, používáme kyselou chemii. Kyselá chemie je velmi agresivní a proto ji nelze použít na podlahy z ušlechtilých materiálů, jelikož by mohla poničit jejich vzhled a to nenávratným způsobem. Pro naše zákazníky nabízíme flexibilitu našich profesionálních pracovníků a to z toho důvodu, že zákazníci mnohdy nechtějí, aby byl omezen provoz jejich společnosti. Z těchto důvodů provozujeme strojové čištění podlah a koberců v mimoprovozních časech tak, abychom do rána vše stihli. Pro tyto případy pracujeme také ve skupinkách, pokud je rozloha vaší provozovny příliš vysoká. Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. poskytující strojové čištění koberců a podlah, realizuje také denní a pravidelné úklidy bytů, domů, domácností, kanceláří, obchodů, provozoven, rezidencí, vil a firem, úklidy po stavbě a rekonstrukcích, úklidy po malířích i řemeslnících, mytí oken, výloh a jiných prosklených ploch, aplikace GLP hydrofobní nanotechnologie – nano impregnační nátěru oken a skla Praha, odstranění graffiti a nanesení antigraffiti nátěru, čištění koberců strojovou metodou, mytí markýz látkových i platových + impregnace markýz, odstranění plísní. www.a-servislipka.cz

 

Strojové hloubkové čištění koberců Brno Bystrc

Strojové hloubkové čištění koberců Brno Praha

 

Čištění, odstranění plísní, nátěr proti plísni Praha

Strojové čištění koberců je jednou z velké řady služeb, které naše společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. poskytuje. Zajistíme vám mytí oken a skleněných ploch a také na špatně přístupná okna a výlohy aplikujeme nano nátěr oken GLP impregnaci Praha. Ta se po dobu 6 let stará o odstraňování nečistot z oken tak, že při dešti se díky ní z nečistot a vody utvoří kuličky, a ty jsou z okna odváty nebo samy spadnou ze skleněné plochy dolů – tuto impregnaci můžete znát třeba z čelních skel aut. Veškeré skleněné plochy čistíme stěrkovou metodou a nepoužíváme ani leštidla, která paradoxně nezajistí dlouhotrvající lesk. Při použití leštidel ve velmi krátkém čase po jejich použití jsou vidět tahy a kruhy po leštění. Proto při mytí oken a výloh využíváme trik suchého leštění 100% bavlněnou suchou plenou. Nabízíme také mytí a čištění markýz, lamel a žaluzií. Provedeme pro vás též voskování podlah všech typů povrchů, kdy používáme kvalitní německý vosk se středně dlouhou životností za cenu 71,- Kč/m2. Voskem na 1 rok ochráníte vaši podlahu před hlubším znečištěním a také jí dodá protiskluzovou funkci. Po uplynutí jejich životnosti vám naše společnost zajistí odmývání starých vosků a strojové vyčištění podlahy kotoučovým strojem za asistence několika druhů zásaditých chemií. Zákazníkům zajistíme důkladný po stavební úklid a úklid po rekonstrukci či malířích a zednících. Zaměřujeme se rovněž na odstranění graffiti a antigraffiti nátěr či nástřik. Ochranu proti graffiti nabízíme v bezkonkurenční ceně od 120,- Kč/m2, spolu s ochranou nabízíme také servisní a levné odstranění. Mnozí klienti se potýkají s nekvalitním odstraněním plísní a mechů z interiérů i exteriérů, které se do jejich obydlí navrací. Naše čištění fasád od plísní, mechů, sporů i ze zateplených domů vám zajistí, že se tyto plísně nebudou vracet. Vše zajistí námi používaná technologie LSG – tvz. nátěr LSG. Tímto způsobem bojujeme nejen proti plísním, ale i zeleným výkvětům, mechům. Za pomoci LSG nátěru proti plísním Praha zabráníme i šíření plísní a zamezíme tak i tvořící se vlhkosti, která podporuje růst a tvorbu zelených sanitrů.

Nabízené úklidové služby zajišťujeme s vynikajícím výsledkem. www.a-servislipka.cz

 

Odstraňování plísní Brno Bystrc

Odstraňování plísní Praha

 

Odstraňování, ochrana, nátěr proti graffiti, sprejům, tagům Praha

Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. se zabývá odstraněním graffiti a nanášením antigraffiti nátěru. Tyto práce realizujeme na celém území České a Slovenské Republiky, Rakouska a i Německa. Problém v souvislosti s odstranění graffiti Praha  je spatřován především v tom, že jejich odstranění je buď jen částečné anebo graffiti nelze odstranit vůbec, protože povrch na který byly graffiti nasprejovány, je velmi strukturovaný a barva spreje se ukryla hluboko ve struktuře. Velmi tedy záleží na povrchu, na kterém jsou graffiti nastříkány a také na tom, zda je povrch ošetřen antigraffiti nátěrem či nástřikem. Úspěšnost při odstraňování graffiti Praha, které jsou nastříkány na neošetřené fasádě antigraffiti ochranou, se pohybuje od 60 do 90%. Avšak u antigraffiti ochrany je zaručen 100% výsledek odstranění graffiti. Je to jediný možný způsob, jak realizovat úplné odstranění graffiti v Praze. Naše firma provádí zpravidla nátěr anti-grafity ochrany Praha u hladkých povrchů třemi vrstvami a v podobě nástřiku aplikujeme antigraffiti ochranu na nerovné, strukturované či porézní povrchy, kde je nutné použít více vrstev a to 6 – 12. Účinnost této ochrany je taková, že pokud se na antigraffiti nátěru objeví graffiti, jednoduše je odstraníme, stačí nás kontaktovat a podle klimatických podmínek a objemu prací, se dohodneme na termínu odstranění graffiti z vaší fasády. Graffiti se přes tuto ochranu neprosáknou, tím zaručujeme 100% ochranu povrchu. Odstranění graffiti do 14 dnů jsme schopni zajistit v Plzni, i na jakémkoliv jiném místě v České a Slovenské republice, Rakousku i Německu. Ochrana povrchu v podobě antigraffiti nátěru a následné rychlé a včasné odstranění graffiti je účinná obrana také proti sprejerům, pokud uvidí, že graffiti na stěně nemají dlouhou životnost, vyhledají si jinou stěnu, kde budou své umění provozovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o. zajišťuje i následující služby – denní a pravidelný úklid domácnosti, bytu, domu, kanceláře Praha a Plzeň, úklid po stavbě i rekonstrukcích Plzeň, úklid po malířích a řemeslnících Plzeň, odstranění plísní technologií LSG Plzeň, úklid před otevřením prodejen Plzeň, strojové čištění a tepování koberců Plzeň, mytí oken, výloh a jiných prosklených ploch Plzeň, mytí a čištění žaluzií, rolet, látkových i plastových markýz Plzeň, strojové čištění a voskování podlah Plzeň.

 

Před a po odstranění graffity Brno Bystrc

Před a po odstranění graffity Praha

 

Čištění, impregnace, voskování podlah Praha

Firma A SERVIS LIPKA, s. r. o., která provádí dezinfekční strojové čištění podlah v Praze, používá kotoučový stroj, který je jediný přístroj pro zajištění dokonalého, detailního a generálního čistění jakéhokoliv druhu podlahy a dezinfekční chemie, kterých je několik druhů. Důkladné vyčištění je způsobeno tím, že samotná váha kotoučového stroje se blíží 40kg na přibližný průměr kotouče cca 45 cm, pokud je ovšem váha malá a nedaří se nám podlahu vyčistit podle představ, tak je na jeho hlavu nasazenou ještě další závaží, které má cca 10-15 kg. Pokud váha kotoučového stroje trvale působí na rozměr drhnoucího kotouče, dosáhneme tím velmi kvalitní čistící síly, která je potřeba pro precizní vyčištění podlahy. Pro strojové čištění podlah Praha musíme vybírat co nejšetrnější čistící chemie a zpravidla začínáme od nejslabší i tam, kde se může použít agresivnější druh chemie. Někdy není třeba podlahu podrobit agresivní chemii, protože na nečistoty zapůsobí i slabá chemie. Pokud je podlaha silně znečištěna, tak pro strojové čištění podlah v Praze použijeme kyselou chemii, na odstranění vápenatých a cementových závojů, zbytků stavebních nečistot a povlaků. Kyselou chemii nesmíme použít na podlahy z kamene a jiných ušlechtilých materiálů, protože by mohl být poškozen vzhled podlahy. Pokud svým zákazníkům zajistíme strojové čištění a mytí podlah v Praze, doporučíme jim nechat si na podlahu nanést vosk (průmyslový polymer), našimi pracovníky. Touto fluatací neboli voskováním zakonzervujeme podlahu takovým způsobem, že již nedojde k hlubšímu znečištění podlah a také funguje protiskluzově. Na podlahu dáváme převážně vosk, který je v pololesku nebo matu a působí vzhledově velmi pěkně. Generální strojové čištění podlah v Brně využívá velká řada zákazníků firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., kteří naše služby využívají pravidelně mnoho let, a kteří si mohou naší firmou zajistit i denní a pravidelné úklidy bytů, domů, domácností, kanceláří, obchodů, provozoven, rezidencí, vil a firem v Praze a Plzni, strojové čištění a tepování koberce, sedaček, křesel i čalounění v Plzni, mytí a čištění oken v Plzni, umývání a čištění výloh a jiných prosklených ploch v Plzni, odstraňování folií a různých polepů, nedovolených výlepů z oken, stěn, ploch a výloh v Plzni, odstraňování graffiti v Plzni a nanesení antigraffiti nátěru v Plzni, čištění a mytí žaluzií v Plzni, čištění a mytí látkových a plastových markýz v Plzni, odstranění plísní v Plzni – technologií LSG, kterou nabízí pouze naše firma. www.a-servislipka.cz

 

Krystalizace mramorové podlahy Brno-Bystrc

Krystalizace mramorové podlahy Praha

 

Strojové mytí a čištění podlahy v Brně Bystrci

Strojové mytí a čištění podlahy v Praha

 

Na níže uvedených adresách jsme realizovali zakázky, vytvářeli finanční návrhy, prováděli měření a konzultace:

Lazarská 3, 110 00 Praha-Praha 1 … Kateřinská 18, 128 00 Praha-Praha 2 … Čajkovského 4, 130 00 Praha-Praha 3 … Dolnokrčská 52, 140 00 Praha-Praha 4 … Jinonická 86, 158 00 Praha-Praha 5 … Kanadská 1, 160 00 Praha-Praha 6 … Jirečkova 9, 170 00 Praha-Praha 7 … Davídkova 57, 182 00 Praha-Praha 8 … Freyova 9, 190 00 Praha-Praha 9 … Holandská 44, 101 00 Praha-Praha 10 … Zelenohorská 5, 181 00 Praha-Bohnice, Praha 8 … Jeremenkova 42, 147 00 Praha-Braník, Praha 4 … Markétská 26, 169 00 Praha-Břevnov, Praha 6 … Na plužině 14, 182 00 Praha-Praha-Březiněves … Korunovační 6, 170 00 Praha-Bubeneč, Praha 7 … Marešova 4, 198 00 Praha-Černý Most, Praha 14 … Kafkova 32, 160 00 Praha-Dejvice, Praha 6 … Za Zastávkou 371, 109 00 Praha-Dolní Měcholupy, Praha 10 … Nad Šárkou 33, 160 00 Praha-Hanspaulka, Praha 6 … Kosmická 4, 149 00 Praha-Háje, Praha 11 … Hloubětínská 1, 198 00 Praha-Hloubětín, Praha 14 … Krškova 19, 150 00 Praha-Hlubočepy, Praha 5 … Havlovického 4, 147 00 Praha-Hodkovičky, Praha 4 … U Měšťanského pivovaru 5, 170 00 Praha-Holešovice, Praha 7 … Ravennská 316, 109 00 Praha-Horní Měcholupy, Praha 15 … Záblatská 38, 198 00 Praha-Hostavice, Praha 14 … U továren 3, 102 00 Praha-Hostivař, Praha 15 … Loretánské nám. 4, 118 00 Praha-Hradčany, Praha 1 … Hrdlořezská 8, 190 00 Praha-Hrdlořezy, Praha 9 … U Modré školy 3, 149 00 Praha-Chodov, Praha 11 … Pekařská 12, 158 00 Praha-Jinonice, Praha 5 … Rybná 16, 110 00 Praha-Josefov, Praha 1 … Smolkova 6, 142 00 Praha- Kamýk, Praha 12 … Kollárova 6, 186 00 Praha-Karlín, Praha 8 … Mladoboleslavská 947, 197 00 Praha-Kbely, Praha 19 … Hovorčovická 9, 182 00 Praha-Kobylisy, Praha 8 … V Cibulkách 27, 150 00 Praha-Košíře, Praha 5 … U nových domů 4, 140 00 Praha-Krč, Praha 4 … Rožmberská 23, 198 00 Praha-Kyje, Praha 9 … Malkovského 589, 199 00 Praha-Letňany, Praha 18 … U školičky 4, 180 00 Praha-Libeň, Praha 8 … Plaská 10, 150 00 Praha-Malá Strana, Praha 5 … Dřevčická 10, 108 00 Praha-Malešice,Praha 10 … Za Brumlovkou 4, 140 00 Praha-Michle, Praha 4 … V úvalu 3, 150 00 Praha-Motol, Praha 5 … K Šubrtce 795, 164 00 Praha-Nebušice, Praha 6 … Magdalény Rettigové 4, 110 00 Praha-Nové Město, Praha 1 … Na Veselí 34, 140 00 Praha-Nusle, Praha 4 … Rezlerova 302, 109 00 Praha-Petrovice, Praha 10 … Na lysině 2, 147 00 Praha-Podolí, Praha 4 … Podsednická 23, 615 00 Brno-Brno-Židenice … Minská 54, 616 00 Brno -Žabovřesky, Brno … Kroftova 108, 616 00 Brno-Žabovřesky … Polní 24, 664 48 Brno – Moravany … Třískalova 28, 638 00 Brno-Lesná … Vontská 1480, 664 34 Kuřim …. Těšínská 23, 612 00 Brno-Královo Pole … Podlesí 42, 624 00 Brno-Komín … Talichova 31, 623 00 Brno-Kohoutovice … Těžební 23, 627 00 Brno-Slatina … Královka 24, 621 00 Brno-Řečkovice … Zelná 31, 619 00 Brno-jih, Brno-Přízřenice … Žabovřeská 24, 603 00 Brno-Pisárky … Řádky 43, 614 00 Brno-Obřany …K Bukovinám 51, 635 00 Brno-Kníničky … Rozmarýnová 21, 637 00 Brno-Jundrov … Plástky 35, 621 00 Brno-Jehnice … V Rejích 42, 643 00 Brno – Chrlice … Mostecká 44, 614 00 Brno-sever, Husovice … Černopolní 27, 61300 Brno-Černá Pole … Kubíčkova 26, 635 00 Brno-Bystrc … Křivánky 30, 642 00 Brno – Bosonohy … tř. Dr. Edvarda Beneše 63/54, 392 01 Soběslav … U rybníčku 137/56, 251 66 Senohraby … Kodádkova 741/105, 389 01 Vodňany … Matiegkova 574/61, 256 01 Benešov … Kollárova 83/931, 397 01 Písek … S. Čecha 455/25, 391 81 Veselí nad Lužnicí … Kaplická 330/107, 382 32 Velešín …Krumlovská 111/78, 373 24 Římov … Lesní kolonie 563/51, 373 82 Včelná … Táboritská 305/104, 379 01 Třeboň … Zborovská 725/31, 398 11 Protivín … Nebahovská 915/57, 383 01 Prachatice II, Prachatice … Sádecká 355/105, 378 16 Lomnice nad Lužnicí … U Horního 53/101, 373 72 Lišov … Mysletínská 195/985, 373 11 Ledenice … Starostenská 235/104, 382 03 Křemže … Malšské údolí 667/24, 382 41 Kaplice … Sídliště 727/59, 374 01 Trhové Sviny … Fügnerova 32/106, 390 02 Tábor … Na Vráž 43/497, 251 63 Strančice … Na Křemelce 330/104, 386 01 Strakonice … Schwaigrova 1139/58, 377 01 Jindřichův Hradec … Zahradní 915/101, 373 41 Hluboká nad Vltavou … Dubné 146/113, 373 84 Dubné … Okružní 367/26, 373 12 Borovany … Vyšehrad 185/50, 381 01 Český Krumlov … Lipenská 32/71, 370 01 České Budějovice … Palachova 62/22, 257 22 Čerčany … U Kostela 55/171, 751 17 Horní Moštěnice … Č. Drahlovského 55/42, 750 02 Přerov … Jablůnka 250/377, 756 23 Jablůnka … Ratiboř 59/116, 756 21 Ratiboř … Liptál 177/207, 756 31 Liptál … Trnava 53/38, 763 18 Trnava … Mišákova 92/544, 779 00 Olomouc … Na hrázi 52/113, 779 00 Olomouc … Masarykova 321/385, 687 06 Velehrad … Babice 494/97, 687 03 Babice … Parková 69/383, 768 21 Kvasice … Nádražní 850/45, 768 24 Hulín … Jožky Silného 52/161, 767 01 Kroměříž … Berniska 357/105, 768 11 Chropyně … Podvalí 261/642, 752 01 Kojetín … J. Fučíka 372/89, 798 27 Němčice nad Hanou … Osvoboditelů 112/285, 683 23 Ivanovice na Hané … Švábenice 357/94, 683 23 Švábenice … Olejna 230/135, 768 33 Morkovice-Slížany … Střílecká 190/82, 768 02 Zdounky … Tovární 182/45, 751 03 Brodek u Přerova … U Parku 403/341, 783 73 Grygov … Na Kříbě 91/85, 783 72 Velký Týnec … Tršice 269/382, 78357 Tršice … Vrbátky 51/94, 798 13 Vrbátky … Jaroslava Ježka 53/241, 796 07 Držovice … Olomoucká 67/86, 796 01 Prostějov … Olomoucká 323/56, 828/65, 32/57 Kralice na Hané … Prostějovská 419/386, 751 01 Tovačov … Svárov 69/31, 751 02 Troubky … Olomouc 434/686, 783 75 Věrovany … Velký Újezd 368/116, 783 55 Velký Újezd … Dolní Újezd 70/908, 751 23 Dolní Újezd … Tršice 153/52, 783 57 Tršice … Loučská 74/122, 751 31 Lipník nad Bečvou … Tř. 1. máje 1308/56, 753 01 Hranice … náměstí Míru 69/641, 753 66 Hustopeče nad Bečvou … Kelč 112/55, 756 43 Kelč … Palackého 516/320, 757 01 Valašské Meziříčí … Štemberkova 1725/65, 516 01 Rychnov nad Kněžnou … U Jatek 995/80, 504 01 Nový Bydžov … Komenského 87/75, 549 01 Náchod-Nové Město nad Metují … Pražská 50/78, 277 11 Neratovice … Palackého 178/108, 547 01 Náchod … Ptácká 47/108, 293 60 Mladá Boleslav … Pražská 805/108, 289 03 Městec Králové … Italská 37/105, 276 01 Mělník … Na Mlíčníku 35/53, 289 22 Lysá nad Labem … Buštěhradská 138/73, Dubí, 272 03 Kladno … Textilní 1176/52, 506 01 Jičín … Národní 112/56, 551 01 Jaroměř … Komenského 34/467, 503 51 Chlumec nad Cidlinou … Slezská 34/76, 500 03 Hradec Králové … náměstí T. G. Masaryka 51/106, 53401 Holice … náměstí Františka Ladislava Věka 43/56, 518 01 Dobruška … Palackého 75/76, 50303 Smiřice … Jana Amose Komenského 358/969, 503 53 Smidary … Žižkova 166/51, 533 12 Chvaletice … Fantova 373/21, 281 66 Jevany … Haškova 277/121, 250 90 Jirny … Benešova 198/214, 280 02 Kolín … Polní 44/214, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav … Chrudimská 1740/21, 286 01 Čáslav … Litomyšlská 1405/25, 560 02 Česká Třebová … K Dolánkám 1011/24, 282 01 Český Brod … Kaštanová 137/47, 251 01 Dobřejovice … Luční 366/41, 252 42 Vestec … Lázeňská 94/24, 281 63 Kostelec nad Černými lesy … Kostelní 285/68, 289 12 Sadská … Pardubická 43/65, 533 04 Sezemice … Tyršova 727/65, 538 21 Slatiňany … Na Rafandě 44/21, 250 82 Tuklaty … Lipská 1027/14, 517 21 Týniště nad Orlicí … Luční 111/25, 251 63 Všestary … Na Poštolce 252/54, 281 63 Vyžlovka … Kmochova 48/24, 250 91 Zeleneč … U Koupaliště 1395/54, 564 01 Žamberk … Na Burse 622/65, Benátky nad Jizerou II, 314 71 Benátky nad Jizerou … Rumunská 62/21, 250 88 Čelákovice …Topolská 727/45, 537 05 Chrudim … Budovatelů 351/21, 533 12 Chvaletice … Mírové náměstí 46/68, 562 01 Ústí nad Orlicí … Jungmannova 844/21, 250 82 Úvaly … Mníšek 647/24, 517 41 Vamberk … Na bahnech 68/58, 289 21 Kostomlaty nad Labem … Kontryhelová 405/24, 250 84 Květnice … Kremnická 940/28, 284 01 Kutná Hora … Kaštanová 705/25, 289 24 Milovice … Ladova 849/62, 251 64 Mnichovice … Na Dolejšku 44/41, 250 87 Mochov … Polní 176/62, 251 62 Mukařov … Mochovská 347/214, 250 81 Nehvizdy … Orlice 157/32, 561 51 Letohrad … Jurije Gagarina 2019/587, 288 02 Nymburk … K Blahobytu 2527/68, 530 02 Pardubice-Pardubice V … Palachova 71/58, 290 01 Poděbrady … K Návsi 62/14, 251 01 Popovičky … Jitrocelová 798/24, 252 43 Průhonice … K Zátiší 404/32, 251 67 Pyšely …28. října 1517/65, 535 01 Přelouč … Lipanská 48/58, 251 01 Říčany … Brněnská 551/114, 586 01 Jihlava … Dlážděná 806/52A, 641 00 Brno – Žebětín … Blanenská 425/98, 664 34 Kuřim … Kollárova 470/88, 676 02 Moravské Budějovice … Lipartova 153/88, 588 32 Brtnice … Masarykovo náměstí 196/49, Horka-Domky -Třebíč, 674 01 Třebíč … Pražská 279/88, 675 26 Želetava … Třináctky 109/104, 671 72 Miroslav … Hybešova 377/41, 664 91 Ivančice … Hladov 160/114, 67555 Hrotovice … Majrov 716/87, 664 11 Zbýšov … Na Štěpnici 145/114, 665 01 Rosice … Školní 243/81, 672 01 Moravský Krumlov … Habrová 2210/53, 594 01 Velké Meziříčí … Králova 1822/51, 666 01 Tišnov … Staňkova 310/81, 588 56 Telč … Havlíčkovo náměstí 223/52, 591 16 Žďár nad Sázavou … U Školy 595/84, 594 51 Křižanov … Zájezdní 310/52, 642 00 Brno-Bosonohy … Žitná 533/70, 664 48 Brno – Moravany … Tyršova 299/88, 595 01 Velká Bíteš … Komenského 133/51, 675 71 Náměšť nad Oslavou … Brněnská 110/77, 691 23 Pohořelice …

 

 

 

 

 

 

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *