Odstraňování plísní

Pokud hledáte dobrou firmu na odstranění plísně, tak  Odstraňování plísní Praha je ta správná volba

Plíseň na stropě: eliminace a prevence metodyJelikož sama vždy dlouho čtu recenze na internetu, než se rozhodnu pro nějakou firmu nebo produkt, rozhodla jsem se přidat svou vlastní zkušenost, a to konkrétně s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odstraňování plísní. Jednalo se o likvidaci plísně na naší chatě, se kterou jsme si už sami nedokázali poradit.

Sama jsem firmu objevila na internetu, a to samozřejmě až po přečtení recenzí. Což mi zabralo hodiny, protože uznáte sami, že firem, kterých se tímto zabývá, je opravdu hodně. Tak jsem ji zavolala, domluvila jsem si s nimi termín, kdy mohou přijet. Aby se podívali, jaký mám vlastně problém, abychom věděli, jaký bude případný postup práce. Přijeli, vše si prohlédli a za dva dny přijeli ke mně plíseň odstranit.

Perfektně…

Jak odstranit plíseň ze stěn ve svém bytě?Perfektně všechno očistili, a pak zatřeli barvou, kterou měli předem nachystanou podle odstínu, a nechali si ji namíchat podle původní barvy. Bylo to až neuvěřitelné, jak si s tím krásně poradili a není ani skoro poznat místa, kde se dělala oprava zdiva. Poté ošetřené zdi a pro jistotu i další místa, kde hrozil výskyt plísně, natřeli. Ten nátěr LSG je použitelný i do prostor, kde dochází ke přímému styku s potravinami.

Takže jsem byla ráda, že je potvrzena nezávadnost přípravku na zdraví. Jejich zaměstnanci byli navíc velice milí a ochotní a nedělalo jim problém zodpovědět na jakýkoli váš dotaz. Cena služby likvidaci plísní Praha mi nepřišla ani nějak vysoká, když uvážím, jakou dobrou práci dovedli. Doufám, že jsem tuto recenzí napomohla těm, kteří ve výběru firmy stále nemají jasno, protože A SERVIS je dobrá volba.  

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *