Odstranění graffiti

Hotely slouží slušným lidem, Odstraňování graffiti Praha

Vést hotel v dnešní době není lehké. Sami o tom s kolegy a kolegyněmi víme své. Když jsme před lety začali pracovat v našem hotelu bylo to něco. Známe se už ze střední. Jsme taková dobrá parta kamarádů. Víme na sebe ledasco. Proto jsme asi i taková dobrá skupinka přátel, která drží při sobě. Nikdy bychom na nikoho nic „neřekli“ a pokud hrozí nějaký problém, snažíme si vždy maximálně vzájemně pomoct. Snažíme si i co nejvíce vyjít vstříc pokud možno.

Když někomu onemocní ratolesti či více ratolestí, vezmeme službu za toho druhého či za něj zaskočíme pár hodin. A kolega či kolegyně si mezitím mohou zaskočit k lékaři. Zkrátka věříme ve filosofii, že bychom měli činit druhému jen to, co bychom činili i sobě. A naopak nečinit mu to, co bychom nezpůsobili sobě samým. S touto životní cestou se spousta nás protloukává. Některým trvalo, než si na ni navykli. Ovšem všichni nás pozorovali a časem sledovali, jakých výhod díky tomu můžeme čerpat.

Například…

Například si vybrat dovolenou nebo se věnovat ratolestem či zajišťovat jiné nezbytné rodinné záležitosti. Ostatním lidem z personálu to po řase začalo docházet a začali se čím dál tím více nalaďovat na naši vlnu. Časem jsme se takto všichni perfektně sladili. Usnadňovali si práci a vycházeli si maximálně vstříc. Náš pan ředitel se tomu nejdříve divil. Že si vždy všichni dělají naschvály a podobné nepříjemné věci. Ze začátku se k tomu stavěl trošku proti.

Jelikož se bál, že budeme málo pracovat, že nebudeme chtít mezi sebou soutěžit. Ovšem po čase mu došlo, že právě takto to funguje perfektně. A že nás nemůže změnit. Časem nám začal i udělovat pochvaly. A začali jsme dostávat různé drobné pozornosti. Ať už byly finančního charakteru nebo třeba poukázky do kina či nějaká sladkost. Těšilo nás čím dál více, že i náš šéf je tak vřelý a vstřícný. Časem se začal chovat on úplně stejně i ke svým nejbližším kolegům.

Několikrát…

Několikrát nám šel děkovat, že tato filosofie je vážně skvělá, nenásilná a podle něj naprosto vhodná pro život. Takto jsme náš otel začali provozovat v ryze přátelském duchu a osvědčilo a osvědčuje se nám to. S šéfem jsme si po čase všichni začali tykat. Jsme jako skupina pracujících kamarádů. Náš hotel jen vzkvétal. Až jsme si říkali, že to není možné a že musí nastat den, kdy se něco „nepovede“. No a ten den právě nastal asi před dvěma týdny. Nebylo to nic až tak hrozného, ale zamrzí to. A my to bereme jako poučení. Víme, že našemu hotelu stále chybí ještě nějaké bezpečnostní prvky.

Někdo nám totiž náš milovaný hotel posprejoval. Nebudeme prozrazovat jméno, protože si nechceme dělat reklamu, i když kdokoliv jiný by toho pravděpodobně využil. Na našem hotelu tedy přibylo graffiti, které mu vůbec neslušelo. S kolegy jsme to viděli ráno jako první a hned, ještě, než dorazil šéf, jsme začali řešit, co s tím uděláme. Padly různé návrhy, nakonec jsme se shodli, že to necháme na odbornících. Našli jsme firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odstranění graffiti. Ta graffiti perfektně odstranila, a i v poměrně krátkém čase! Této společnosti moc děkujeme!

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *