Koberce čištění Praha

Malá investice pro peněženku – velká služba pro čistý domov

Když se ohlédnu zpět…

hloubkové čištění kobercůUteklo to strašně rychle. Brali jsme se mladí, vzápětí přišly dvě děti a roztočil se kolotoč, kteří všichni dobře znáte. Od plínek, přes školku, školu až po dospělost. Když se ohlédnu zpět, nabývám pocitu, že vše zatím byla jenom taková zkouška nanečisto. A že to hlavní teprve ještě příjde. Čištění koberců Praha 9.

Manžel se mi vždycky upřímně směje, pokud před ním začnu takto mluvit. S notnou dávkou černého humoru mé úvahy komentuje a tvrdí, že se již nemohl dočkat chvíle, kdy budeme spolu zase sami. Ze začátku mne těmito řečmi vždy rozlítostnil. Dnes ovšem jsem již odolnější. Nedávno opět otevřel toto téma. Měla jsem chuť mu ostře odseknout, ale nenechal mne ani odpovědět. Prý dostal nápad a chce jej se mnou se vší vážností probrat. Neměla jsem nejmenšího tušení o co se mu jedná, takže jsem raději zmlkla a začala mu naslouchat. Překvapil mne hned na úvod. Svůj monolog zahájil tím, že pokoje po dětech jsou v podkroví prázdné a je škoda, aby zůstaly nevyužity. Stačí je vymalovat, trochu upravit a mohli bychom je pronajímat studentům. Dokonce již má dvě vážné zájemkyně. čištění koberců v domácnostech s dětmi

Chvíli jsme mlčeli…

Překvapením mně „spadla čelist.“ Podnikat s bydlením? Chtěla jsem okamžitě nastartovat hnutí odporu, ale manžel byl na vše připraven. S přehledem shazoval každý můj argument ze stolu. Vše měl náležitě zkalkulováno, promyšleno a podloženo! Ty dvě první dívky jsou údajně dcery jeho kolegy z jiného města. Od září začnou v Praze studovat. Chvíli jsme mlčeli, popíjeli čaj a on si přitom pochutnával na bábovce. Nakonec jsem to nevydržela a zeptala se. Co když přijedou naše děti na víkend, hmm? Opět mne gentlemansky vysvětlil smysl tohoto rozhodnutí. Mně skutečně nezbylo jiné řešení, než-li si nechat čas na rozmyšlenou. Bylo mi jasné, že podkrovní pokoje nepoužíváme, ale přitom je nutné je udržovat. To také stojí peníze. Z druhé strany, každá koruna se do rozpočtu hodí. Tím spíše, že ještě nejsme tak staří. Kromě zaměstnání přece v pohodě zvládneme provozovat něco, jako je studenský mini internát.

čištění koberců s vysokým vlasemAsi po týdnu následovalo finále, plné podrobností a konkrétních úkolů. Manžel nahoře vymaluje, já dám dohromady potřebné zařízení a spolu vyleštíme koupelnu a toaletu. V rozletu mne však zarazily koberce. Muž chtěl do obou pokojů a malé přilehlé chodbičky koupit nové. Ovšem pokud možno levné. I když koberce už měly několik let odslouženo, zdálo se mi zbytečné investovat do něčeho, co ještě může plnit svůj účel. Slovní přestřelka nakonec skončila smírem. Já dostala za úkol sehnat firmu, která vrátí kobercům svou plnou funkčnost. Ne, že bych byla rozlobená, ale zbytečný stres mi rozhodně nestál za to. Večer jsem si sedla k počítači a začala prohlížet webové stránky úklidových firem. Neměla jsem žádný konkrétní tip, ale pouze přibližnou představu. Věřila jsem, že objevím někoho schopného a kvalifikovaného. Prostě a jednoduše, že jej nemohu přehlédnout.

Pro svůj klid…

Přiznám se, že mne překvapilo skutečně velké množství úklidových společností. Ale čím více jsem listovala a hledala, tím intenzivněji jsem se vracela zpět k jedné z prvních na seznamu, která se ve vyhledavači zobrazovala. Úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. měla největší množství pozitivních odkazů, poděkování a recenzí na svou činnost. Při tom se jednalo o velké společnosti, firmy i jednotlivce, což jsem jednoznačně vnímala jako formu uznání a kvality. Zároveň přitom nabízeli služby, které se opravdu vymykaly všeobecnému průměru. Například tato firma avizuje čištění koberců hloubkovou strojovou metodou. Pro svůj klid, ale také zvědavost jsem si vyhledala porovnání s nabízenou extrakční metodou, kterou používají ostatní firmy, abych zjistila jaký je mezi těmito technologiemi rozdíl. čištění koberce v obýváku

K mému překvapení, jsem zjistila tyto informace. Extakční metoda celý koberec pořádně promáčí, a po jeho dlouhotrvajícím usušení se na jeho ploše objevují nevzhledné skvrny, fleky a mapy. Neboť toto čištění nemá hloubkový charakter a rozhodně nedokáže většinu nečistot z koberce odstranit. Navíc úklidová společnost A SERVIS garantuje kromě vyčištění i zároveň 100% dezinfekci. Což v té záplavě ostatních firem nenabízel prakticky nikdo. Já jsem po tomto zjištění měla zcela jasno. Ovšem můj manžel moji volbu odmítl komentovat. Pouze skrz zuby procedil, že je velice zvědav, jak to zvládnu. A zda se celé to moje snažení vyplatí.

Slečna mě ubezpečila…

Již jsem se nenechala ničím rozhodit a do této firmy zavolala. Velmi mne překvapila vstřícnost, slušnost a i přes telefon vnímatelný úsměv slečny, s kterou jsem se domlouvala. Jednoznačně jsem ji dala najevo, že si představuji profesionální a odbornou službu. Koberce již mají něco za sebou, neboť byly součástí dětských radovánek. A jsou na nich tedy patrné zbytky barev, laků, lepidla a dokonce i zelené tuše. Slečna mě vlídně ubezpečila, že po dlouhých letech své úklidové činnosti mají dostatek zkušeností, odborně zdatných pracovníků a ověřených postupů. Takže je zcela přesvědčena o velmi dobrém výsledku, který přispěje k naši plné spokojenosti. Řekla jsem si dobře a netrpělivě jsem začala očekávat den D.

čištění koberců v mateřské školePracovnící A SERVISU byli více než přesní, což bylo předzvěstí jejich kvalitní práce. Musím také podotknout, že manžel toho dne zůstal doma. Prý, kdyby bylo třeba s něčím pomoci a to přesto, že má ještě nějakou práci. Zřejmě jej trošku nepříjemně zaskočila odpověď jednoho ze zaměstnanců, že si určitě poradí sami a můžeme se tak klidně věnovat svým povinnostem.

Čištění koberců Praha 9…

Odborníci z firmy čištění koberců Praha 9 byli velmi zruční a bez dalších řečí se pustili do práce. Měla jsem svou práci v kuchyni, takže zůstali sami. Asi po dvou hodinách se jeden z nich objevil ve dveřích se slovy, že mají hotovo a budou končit. Vyšla jsem tedy po schodech do podkroví, kde již stál ve dveřích pokoje manžel a mlčel… Měla jsem smíšené pocity. Co když to nedopadlo dle mých představ? Stačil mi ovšem pohled zblízka na manželův výraz a následně na koberec. Úžasné překvapení. To je to správné slovo, které vystihuje pouze část nastalé situace.

Spatřila jsem koberec, který vypadal jako bychom jej před několika hodinami koupili. Jeho vzhled byl svěží, naprosto čistý. Jakoby kouzlem obnovené původní barvy ovládaly celý prostor. Přičemž celou místností a celým podkrovím se nesla decentní a velmi příjemná vůně. Veškeré nevzhledné stopy dětských her a nezbedností byly zcela pryč. Zůstala jsem stát vedle svého muže a krátce jsme si vyměnili pohledy. Něco tak dokonale čistéto a svěžího jsme rozhodně nečekali. Pevně věřím, že manžel ani ve snu! čištění koberců v dětském pokoji

Vzory a barvy byly tak živé…

Druhý z pokojů byl dokonalou kopií toho prvního, a koberec v přilehlé chodbičce? Ten sloužil na frekventovaném místě a proto často dostával pořádně zabrat. Věřte mi, že jsem měla problém identifikovat, zda-li je to skutečně on. Vzory a barvy byly tak živé, že mne jejich proměněná podoba zarazila. Manžel před touto dvojicí profesionálů uznal, že odborníci z A SERVISU si se vším dokonale poradili. Je s jejich perfektní prací do nejmenšího detailu spokojen.

čištění koberců ve viláchPo odchodu obou pracovníků jsme se oba s úsměvem a smířlivě shodli, že tato investice patří jednoznačně do okruhu těch vydařených. Beze všech pochybností se nám vrátí každičká koruna z tohoto skvělého nápadu. Již v tuto chvíli jsme také oba s manželem věděli, že návštěva úklidové společnosti A SERVIS nebyla rozhodně poslední. Neboť všechny koberce v přízemí si zaslouží stejně dokonalou péči. Již předem v myšlenkách vidím tu nádhernou svěžest, hebkost a čistotu, kterou jim pracovníci této firmy bez jakýchkoliv pochybnosti vrátí. Pokud i vy přemýšlíte nad podobnou situací, kterou jsme v naší domácnosti řešili my. Vůbec neváhejte a dejte si poradit. Skutečně čisté a do hloubky vydezinfikované koberce budete mít díky špičkovým službám úklidové společnosti A SERVIS LIPKA.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *