Koberce čištění Praha

Strojová metoda čištění koberců Praha si poradí s koprovou omáčkou

V naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. Koberce čištění Praha se zabýváme úklidovými službami, jako je čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. A v tomto článku bychom se chtěli věnovat našemu čištění koberců. Které provádíme strojovou kotoučovou metodou. Jednou z našich posledních zakázek bylo, že jsme měli koberec čistit od skvrn po koprové omáčce Mít koberec i v kuchyni je vilce nepraktické, ale klientka si na ně potrpěla. Takže jej měla i v kuchyni.

A bez jakékoli urážky, tento koberec byl ukázkovým příkladem, proč nemít koberec v kuchyni. Ale ať už máte koberec zašpinění od čehokoli kdekoli, tak jestli vám můžeme něco poradit, rozhodně si jej nenechávejte čistit extraktorem. Pro nás je zcela nepochopitelné, že tuto metodu ještě nějaké firmy vůbec nabízejí. Tato technologie je dávno přežitá a naprosto nevhodná pro skutečně dokonalé a kvalitní vyčištění koberce.

Vstříknutí…

Vstříknutí chemie do koberce a rychlé odsátí v žádném případě nemůže zajistit kvalitní vyčištění koberců. Používaná chemie není zdaleka tak kvalitní a nemá vůbec šanci působit v hluboké struktuře koberce. Neboť zde navíc zcela chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování a proto po zaschnutí zůstávají nejen nevzhledné fleky, ale i nevábný tvar. A protože je to mokré čištění, koberce pak musí opravdu dlouho schnout. Takže když potřebujete vyčistit koberce v nějakém podniku, kde je denní provoz.

Tak ho musíte na několik dní omezit, jinak by se do mokrého koberce opět snadno dostala špína. Bohužel klienty pravděpodobně láká nižší cena, jenže si předtím mnohdy nezjistí, zda je to pro jejich koberec to pravé. Ale naši zaměstnanci a technologie si s tím dokázali poradit během jednoho čištění. Úspěch naší firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. spočívá právě ve kvalitní technologii. Využíváme silné, a přitom velmi šetrné strojové vybavení v podobě kotoučového stroje.

Který…

Který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou chemii do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré nečistoty, a to i ty, které jsou v koberci usazené opravdu hodně dlouhou dobu. Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. Nejenže se postará o veškeré nečistoty vašeho koberce, ale kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.

Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní celý váš prostor. Poté vše vysokotlaký třímotorový vysavač pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty, alergeny a roztoče. Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce, neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. A přesně tohoto účinku jsme dosáhli i u tohoto koberce. Veškerá špína po předchozí skvrně zmizela, včetně fleků po extrakčním čištění a klienti se opět mohou těšit z hezkého koberce.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *