Čištění koberců

Strojová kotoučová metoda si poradí s jakoukoli špínou a nečistotami, tepování sedaček Praha

Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců realizuje čištění koberců pomocí silného kotoučového stroje, který je i zároveň velice šetrný. Takže nemůže dojít poškození vašeho koberce. Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou chemii do koberce tak dlouho, dokud nedojde k odstranění všech nečistot, a to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky vašeho koberce.

Tato metoda je skutečně účinná. Protože námi používaná kosmetika se spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní.

Poté…

Poté veškeré nečistoty vysajeme pomocí vysokotlakového třímotorového vysavače a pečlivě a do sucha odsajeme všechny již zmíněné nečistoty, které by neměli váš koberec zatěžovat.  Strojová metoda funguje stoprocentně a nemusíte se obávat, že by na vašich kobercích zůstaly po čištění jakékoli fleky. Ty mnohdy způsobuje extrakční metoda, protože se jedná o morkou metodu čištění, která není na čištění koberci vhod.

Protože pouhé vstříknutí chemie do koberce a následné pouhé odsátí nemůže koberec kvalitně vyčistit. Tato varianta je sice levnější než strojová metoda, ale nikdy jí není možné dosáhnout takových výsledků jako strojová kotoučová metoda. Pomocí kotoučové metody můžete z koberce odstranit prakticky cokoli. Jednou z posledních zakázek bylo čištění koberců v knihovně. S poslední firmou nebyli spokojeni, tak hledali někoho nového a obrátili se na nás.

Řekli…

Řekli nám, že se chtěli vyhnout extrakční metodě čištění, a proto jsme j upoutali my. Naši pracovníci k nim přijeli do týdne večerních hodinách, aby nemuseli knihovnu zbytečně zavírat. Na zaměstnancích knihovny bylo vidět, že jsou s námi velice spokojeni. Koberce se sice normálně špiní snadno, ale díky naší kosmetice vydrží čistý déle a nově vzniklá špína jde i z koberce lépe dolů, takže jim vydrží čistá rozhodně dlouho. Stali se našimi pravidelnými zákazníky  už od nás užívají i službu mytí oken. Jedná se o vysokou budovu, tak je lepší, když se to svěří profesionálům.

Naše služby realizujeme na celém území České republiky, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Díky tomu se nemusíte bát, že bychom vaši zakázku nepřijali, pokud nejste z většího města. Jsme zde skutečně pro každého, kdo úklidové služby potřebuje. Nabízíme dále i čištění podlah, mytí výloh, čištění čalounění a odstraňování plísní a graffiti, takže realizujeme všechno možné, co by lidé mohli potřebovat a není možné se o to postarat bez speciálních technologií.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *