Mytí výloh, oken Praha

Mytí oken, plísní. Výškové práce Praha

Mytí oken, výloh.Úklid po stavbě Praha Mytí oken nebývá pro mnoho lidí zábavou, kterou by rádi vyhledávali a zvláště jsou-li okna velké rozlohy, nebo ve výškách. Navíc ve výškách se ani nemusí cítit bezpečně a jistě. Proto jsme tu pro naše klienty my! Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. s garancí a kvalitou zajistí svým klientům mytí oken, výloh, fasád Praha za minimální náklady. Spočívá v tom jeden malý trik, který v naší službě udělá velký bonus. Je to trik „suchého leštění“, jak jej nazýváme, který zaručí dlouhotrvající lesk a čistotu vašich oken. Nepoužíváme leštidla! Jsou nejen zbytečně nákladná, ale také okna dříve znečišťují. Není pro nás cílem často mýt našim klientům okna, ale aby byli spokojeni a to docílíme tím, že jejich okna zůstanou dlouho čistá a bez tahů a šmouh, které způsobují po čase leštidla. Je to tím, že na sebe navazují prach a pyly, které se vyskytují v jarním období, kdy je hlavní sezóna mytí oken.

Mytí oken v domácnostech Praha

Mytí oken v domácnostech Praha

Mytí výloh ve výškách, prosklené fasády, výlohy Praha

Pro mytí oken ve výškách jsme vybaveni kvalitní technikou, která je také bezpečná. Proto nedoporučujeme našim klientům, aby myli sami okna ve výškách, i kdyby byli vybaveni vysokozdvižnou technikou. Je to velmi nebezpečné, a nejen pro ně, ale také pro okolí. Naši profesionálové, kteří pracují velmi často ve výškách mají platné certifikace podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Toto proškolení je velmi důležité pro ochranu jejich i okolí, kde výškové práce Praha vykonávají. Mytí oken zajišťujeme pro klienty ze soukromé sféry – mytí oken v domácnostech Praha, ale také pro klienty z firemní sféry, kteří využívají především servisní mytí oken Praha. Servisní mytí oken bývá nastaveno 1x za 30 dní z exteriéru a 1x za 90 dní z interiéru, nebo si klient nastaví servisní mytí oken sám, podle své potřeby. Nastavení si svého cyklu uvítají zvláště klienti, kteří mají svá okna ve vysoce prašném prostředí, kde je třeba mýt okna velmi často, anebo naopak tam, kde není třeba mýt tak často okna a stačí je umýt například jednou za kvartál z exteriéru. Spolu s mytím oken je zapojeno také odstranění zatvrdlých nečistot. Zvláště na tyto nečistoty je třeba přivolat odbornou firmu, která zajistí bezpečné odstranění, protože je možné jednoduše a nenávratně poškodit skleněnou plochu poškrábáním či podrápáním. My k tomu využíváme korundové žiletky, kterými bezpečně nečistoty odstraníme a přesto skleněnou plochu v žádném případě ne poškrábeme. Také před mytím oken odstraníme nečistoty z rámů oken, kliček, parapetů. Může následovat mytí oken čistým rozmývákem s kvalitním saponátem, které setřeme měkou gumovou stěrkou. Nadále je skleněná plocha leštěna zmíněným trikem suchého leštění, který zaručí dlouhotrvající lesk a čistotu vašich oken. Na místa ve výšce, ale i běžně dostupná místa doporučujeme opatřit nano impregnačním nátěrem Praha. Nano technologický nátěr oken, skla, skleněných fasád Praha je vhodný a používá se na venkovní plochy, které jsou přístupné přírodnímu čištění větrem a vodou. Nátěr Vám po dobu pěti let zajistí, že prosklené plochy budou stále čisté, díky své hydrofobní funkci nano nátěru Praha. Nečistoty jsou odpuzovány a sráženy do kuliček, které odvane vítr a odmyje déšť.

 

Mytí a leštění oken ve výškách Praha

Mytí a leštění oken ve výškách Praha

Mytí a impregnace skleněných ploch Praha

mytí, čištění a impregnaci oken, výloh, fasád ve výšce v Praze, používáme výškové práce Praha. Vyčistíme, naimpregnujeme a umyjeme skleněné fasády a prosklené průčelí ve výškách v Praze. Zajistíme čištění, impregnaci, mytí střešních oken, zimních zahrad, skleníků, prosklených stropů ve výškách Praha. Dále umyjeme, impregnujeme a čistíme skleněné stěny prosklených výtahů a zdviží ve výšce Praha, světelné reklamy, reklamní tabule, loga, pylony, reklamní plachty, solární panely, autosalony, protihlukové bariéry, luxfery, kopility ve výšce Praha. Zajistíme pro Vás mytí, čištění, impregnaci kovových konstrukcí ve výšce Praha, betonových a kovových stavebních konstrukčních prvků ve výškách Praha, opravy fasád ve výšce Praha, Provedeme mytí, čištění, odprašnění, odsátí prachu a nečistot ve výškách v halách v Praze na světlech ve výšce, regálech ve výšce, příhradových betonových a kovových nosníků ve výškách Praha. Odsajeme prach a nečistoty, vyčistíme všechny rozvody, odpady, vzduchotechniku, klimatizaci nad prodejní, výrobní, skladovací plochou provozoven, obchodů, výrobních závodů, skladovacích hal, provozoven retailových parků, obchodních center. Ve výšce v Praze vyčistíme, umyjeme stěny, zdi, opláštění a pláště budov a objektů Praha. Myjeme a čistíme eloxované, hliníkové, plechové, kovové, kazetové, sendvičové pláště, opláštění hal, objektů budov ve výšce Praha.

 

 

Leštění oken suchou metodou Praha

Leštění oken suchou metodou Praha

 

Hloubkové čištění koberců Praha

DEZINFEKČNÍ ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ PRAHA. Poptávka po kvalitně a profesionálně odvedených úklidových službách je veliká, a proto je naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. nyní mimo území České republiky realizuje také v Německu, Rakousku a na Slovensku, kde jsme založili pobočky pro naše zahraniční zákazníky, abychom jim mohli být nablízku a v případě nutnosti zajistili rychlou a kvalitní realizaci našich služeb. V našem portfoliu naleznete i mnohé jiné úklidové služby, jednou z nich je třeba čištění koberců Praha. Tuto službu realizujeme tou nejspolehlivější metodou, kterou v dnešní době trh úklidových služeb nabízí – metodou strojovou. Při této metodě je využívána trojkombinace dezinfekční chemie BOSCH RTS, kotoučového stroje GHIBLI a vysoce výkonného třímotorového vysavače k odsátí nečistot a vlhkosti, která je pozůstatkem použití výše zmíněné chemie. Pouze naše strojová metoda obsahuje proces mechanického kartáčování, který je pro kvalitní vyčištění koberce nesmírně důležitý, neboť především díky němu docílíme spolehlivě a kvalitně vyčištěného koberce. Vyhýbáme se levným metodám čištění, které nenabízíme, ani nedoporučujeme, a to na základě vlastních nepříznivých zkušeností, které jsme za léta působení na trhu úklidových služeb nasbírali. Zajistíme Vám odstranění, stržení, použitých, starých, nevyhovujících koberců Praha, odstraníme, odmyjeme, vyškrábeme nánosy starých lepidel, kterými byly stržené koberce přilepeny.

 

Čištění koberců kotoučovým strojem Praha

Čištění koberců kotoučovým strojem Praha

 

Strojové čištění podlah, voskování Praha

IMPREGNACE, VOSKOVÁNÍ, ČIŠTĚNÍ PODLAH PRAHA. Strojovou metodou pak praktikujeme i při čištění podlah Praha, kdy podlahy čistíme jak kotoučovým strojem, tak různými zásaditými roztoky, jejichž nasazení je dané druhem čištěné podlahy, a kterými odstraňujeme nečistoty ze spár a struktury vaší podlahy. Abychom v našem portfoliu pokryli podlahy jako celek, přidali jsme do něj i služby renovace podlah Praha a krystalizace podlah Praha, pomocí kterých vašim podlahám navrátíme život. Po umytí podlah je neméně důležitá také jejich ochrana, proto nabízíme impregnace, voskování podlah Praha průmyslovým polymerem vosk na podlahy Praha. Tím podlahu ochráníme před hloubkovými nečistotami, poškrábáním a propůjčíme jí protiskluzovou funkci jako bonusový bezpečnostní prvek. Polymer má roční životnost a po jejím vypršení vám zajistíme odstranění starého stráveného vosku z podlah Praha, kdy starý sundáme a naneseme vosk nový. Realizujeme také po stavební úklid Praha, po rekonstrukční úklid v obchodních centrech Praha, úklid po malování a řemeslech Praha s kompletním odstraněním cementových a vápenatých závojů a za použití silných chemií. Zbavíme vás veškerých nečistot z nábytku, podlah a skleněných ploch, především pak zatvrdlých nečistot a prachu.

 

Čištění a voskování podlah polymerem Praha

Čištění a voskování podlah polymerem Praha

 

Odstranění graffiti pískováním Praha

PÍSKOVÁNÍ, TRYSKÁNÍ FASÁD PRAHA. Zejména ve velkých městech nikdy nekončí boj proti vandalům, proto nabízíme službu odstranění graffiti, fixů, sprejů, nápisů Praha. Graffiti mnohdy musíme odstraňovat z fasád neošetřených antigraffiti ochranou, což ovlivňuje úspěšnost, která je v takových případech 60 – 90%. Fasády poté opravíme a přemalujeme, aby byly zase bez známek poškození. Zajišťujeme poté aplikaci antigraffiti ochrany Praha, která perfektně chrání vaši fasádu, odstranění graffiti je díky ní 100% úspěšné, a to vše za bezkonkurenční cenu od 120,- /m2. Navíc vám po její aplikaci zaručujeme i pravidelný a rychlý servis odstranění graffiti. Silné nečistoty a graffiti, které jsou na přírodně opracovatelných materiálech, porézních materiálech a betonech pískujeme. Tryskání, pískování Praha je vhodné pro čištění silně zašlé špíny a nečistot, vodního kamene, kamenných zdí, podezdívek, soklů a stěn Praha, lícového a cihelného zdiva, Soch, monumentů, pomníků, náhrobků, historických kamenných prvků fasád Praha, kamenných podest a podstavců Praha. Pískovaní, tryskání Praha se úspěšně používá k odstranění graffiti, starých barev, korozí.

Odstranění graffiti pískováním v Praze

Odstranění graffiti pískováním v Praze

Nátěry proti plísním Praha

ODSTRANĚNÍ, NÁTĚR PROTI PLÍSNI PRAHA. Služba odstranění plísní Praha stojí na použití LSG nátěru, který navíc zamezí tvoření vlhkosti i tvorbě zelených sanitrů, a veškerá plíseň tak zmizí. Díky nátěru proti plísni Praha se po vyčištění a dezinfekci fasád, stěn, zdí bytů a budov vytvoří ochranný povrch, který nedovolí vzniku a růstu plísní. Po desinfekci, odstranění stávajícího mikrobiálního napadení a renovaci poškozeného povrchu aplikujeme LSG. Docílíme tím ochrany proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub a kvasinek. www.a-servislipka.cz

 

 

Odstranění plísní Praha

Odstranění plísní Praha

 

Aplikace nátěru proti plísním Praha

Aplikace nátěru proti plísním Praha

 

Finanční kalkulace, poradenství, realizace zakázek jsme uskutečnili na těchto místech:

Hluboká 100/6, 165 00 Praha-Praha-Lysolaje … Janáčkovo nábřeží 139/57, 150 00 Praha-Malá Strana, Praha 5 … Nad úžlabinou 404/15, 108 00 Praha-Malešice,Praha 10 … Želetavská 1447/5, 140 00 Praha-Michle, Praha 4 … Chmelířova 220/8, 196 00 Praha-Miškovice, Praha 9 … Roentgenova 37/2, 150 00 Praha-Motol, Praha 5 … Jungmannova 15/1, 110 00 Praha-Nové Město, Praha 1 … Horní 1486/7, 140 00 Praha-Nusle, Praha 4 … Edisonova 429, 109 00 Praha-Petrovice, Praha 9 … Hoffmannova 615/2, 147 00 Praha-Podolí, Praha 4 … Kytlická 779/19, 190 00 Praha-Prosek, Praha 9 … Nad Konvářkou 309/15, 150 00 Praha-Radlice, Praha 5 … Štefánikova 75/48, 150 00 Praha-Smíchov, Praha 5 … Pařížská 125/16, 110 00 Praha-Staré Město, Praha 1 … Nedokončená 363/38, 102 00 Praha-Štěrboholy, Praha 10 … K Rybníčkům 1094/20, 100 00 Praha-Strašnice, Praha 10 … Bělohorská 688/165, 162 00 Praha-Střešovice, Praha 6 … Bešťákova 567/3, 180 00 Praha-Střížkov, Praha 8 … Kazaňská 111/15, 102 00 Praha-Praha-Štěrboholy … Svídnická 613/7, 181 00 Praha-Troja, Praha 8 … K Jinočanům 123/12, 155 00 Praha-Třebonice, Praha 13 … Jana Srba 1290/6, 104 00 Praha-Uhříněves, Praha 22 … Eberlova 1474/19, 155 00 Praha-Velká Ohrada, Praha 13 … Kladská 2187/25, 120 00 Praha-Vinohrady, Praha 2 … Pod Rapidem 982/3, 101 00 Praha -Vršovice, Praha 10 … Na Břehu 699/31, 190 00 Praha-Vysočany, Praha 9 … Na svěcence 2494/2a, 193 00 Praha-Xaverov, Praha 9 … Ellnerové 3104/4, 106 00 Praha-Záběhlice, Praha 10 … K výtopně 1224, 156 00 Praha-Zbraslav, Praha 5 … Bořivojova 2424/11, 130 00 Praha-Žižkov, Praha 3 … Na Skalkách 123, 252 09 Hradištko, Praha-západ … U Pyramidy 280, 252 25 Jinočany … Za rybníkem 114, 252 16 Nučice … K Ovčínu 293, 252 25 Ořech … Pod Kaštany 14, 252 25 Zbuzany … Petra z Lindy 11, 373 12 Borovany … 28. října 4, 373 41 Hluboká nad Vltavou … Kosmonautů 16, 377 01 Jindřichův Hradec … Bělidlo 109, 382 41 Kaplice … Pasíčka 310, 382 03 Křemže … Školní 350, 373 11 Ledenice … Lazna 16, 373 72 Lišov … Sádecká 607, 378 16 Lomnice nad Lužnicí … Nábřeží 1. Máje 2257, 39701 Písek … Neumannova 16, 383 01 Prachatice … U transformátoru 343, 251 66 Senohraby … Na Švadlačkách 2, 392 01 Soběslav … Na Křemelce 305, 386 01 Strakonice … Husova 157, 373 82 Včelná … Okrasná 42, 251 63 Strančice … Měšická 2, 390 02 Tábor … Družstevní 336, 382 32 Velešín … Třída Československé armády 211, 391 81 Veselí nad Lužnicí … Mírová 144, 398 11 Protivín … Budovatelská 1007, 374 01 Trhové Sviny … Novohradská 1274, 379 01 Třeboň … Míru 664, 389 01 Vodňany … K Loučení 83, 373 24 Římov … Na Tržišti 1110, 256 01 Benešov … Pod tratí 333, 257 22 Čerčany … U Malše 16, 370 01 České Budějovice … Zámecké schody 4, 381 01 Český Krumlov … Petra z Lindy 11, 373 12 Borovany … Dobruška 20, 518 01 Dobruška … Holubova 3, 534 01 Holice … Pod Zámečkem 50, 500 06 Hradec Králové … Žiželická 313, 503 51 Chlumec nad Cidlinou … náměstí Československé armády 14, 551 01 Jaroměř … Jungmannova 9, 506 01 Jičín … Vančurova 1544, 272 59 Kladno … Jedličkova 41, 289 22 Lysá nad Labem … Sportovní 2808, 276 01 Mělník … Ke Kostelíčku 327, 289 03 Městec Králové … Viničná 29, 293 01 Mladá Boleslav … Palachova 1301, 547 01 Náchod … U Závor 1454, 277 11 Neratovice … Klopotovská 1143, 549 01 Nové Město nad Metují … Revoluční třída 194, 504 01 Nový Bydžov … U Stadionu 1484, 516 01 Rychnov nad Kněžnou … Smidary 85, 503 53 Smidary … Zemanova 119, 50303 Smiřice … Velký Újezd 355, 783 55 Velký Újezd … Dolní Újezd 51, 751 23 Dolní Újezd … Tršice 43, 783 57 Tršice … Na Zelince 1267, 751 31 Lipník nad Bečvou … Radniční 421, 753 01 Hranice … Rybníček 48, 753 66 Hustopeče nad Bečvou … Kelč 46, 756 43 Kelč … Luční 1325, 757 01 Valašské Meziříčí … Hradišťská 133, 687 06 Velehrad …Švábenice 303, 683 23 Švábenice… Komenského 711, 768 33 Morkovice-Slížany … Tyršova 88, 768 02 Zdounky … 9. května 372, 751 03 Brodek u Přerova … Babice 105, 687 03 Babice … A. Dohnala 3, 768 21 Kvasice … Přemyslova 22, 683 23 Ivanovice na Hané … Hliníky 2, 751 17 Horní Moštěnice … Sumínova 5, 750 02 Přerov … Jablůnka 579, 756 23 Jablůnka … Ratiboř 248, 756 21 Ratiboř … Liptál 269, 756 31 Liptál … Trnava 12, 763 18 Trnava … Janského 13, 779 00 Olomouc … Jablonského 17, 779 00 Olomouc … Vrchlického 7, 768 24 Hulín … Malý val 35, 767 01 Kroměříž … náměstí Svobody 37, 768 11 Chropyně … Olomoucká 349, 752 01 Kojetín … Havlíčkova 365, 798 27 Němčice nad Hanou … Libušina 369, 783 73 Grygov … Sokolská 425, 783 72 Velký Týnec … Tršice 111, 783 57 Tršice … Vrbátky 107, 798 13 Vrbátky … Olomoucká 155,796 07 Držovice … nám. Edmunda Husserla 2, 796 01 Prostějov … Zákostelí 48, 798 12 Kralice na Hané … Široká 164, 751 01 Tovačov … Loučka IV. 3, 751 02 Troubky … Věrovany 500, 78376 Věrovany … Černokostelecká 194, 281 66 Jevany … Čapkova 270, 250 90 Jirny … Brankovická 1307, 280 02 Kolín … K Hošti 341, 281 63 Kostelec nad Černými lesy … Hronětická 29, 289 21 Kostomlaty nad Labem … Čekanková 385, 250 84 Květnice … Rakova 26, 284 01 Kutná Hora … Dělnická 22, 289 24 Milovice … Jánská 544, 251 64 Mnichovice … Havlíčkova 205, 250 87 Mochov … K bytovkám 150, 251 62 Mukařov … Československé armády 1199, 562 01 Ústí nad Orlicí … Československé armády 1197, 562 01 Ústí nad Orlicí … Čechova 228, 250 82 Úvaly … Husovo náměstí 340, 517 54 Vamberk … Josefa Suka 24, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Bolesla … Prokopa Holého 35, 250 88 Čelákovice … Na Bělišti 51, 286 01 Čáslav-Nové Město … Bezděkov 532, 560 02 Česká Třebová … Jana Kouly 463, 282 01 Český Brod … Horní 220, 251 01 Dobřejovice … Slovenská 470, 537 05 Chrudim … V Telčicích 35, 533 12 Chvaletice … K Dubu 367, 252 42 Vestec … Březová 110, 251 63 Všestary … Lidická 130, 281 63 Vyžlovka … K Feroně 520, 250 91 Zeleneč … Divišova 1518, 564 01 Žamberk … Benátky nad Jizerou 44, 294 71 Benátky nad Jizerou …Horoušanská 255, 250 81 Nehvizdy … Horní konec 311, 561 51 Letohrad … Hořátevská 30, 288 02 Nymburk … Erno Košťála 987, 530 12 Pardubice-Pardubice III … Nymburská 87, 290 01 Poděbrady … Huntovická 21, 251 01 Popovičky … Chrpová 656, 252 43 Průhonice … Husova 77, 251 67 Pyšely … Masarykovo náměstí 60, 535 01 Přelouč … Jizerská 30, 251 01 Říčany … Hálkova 627, 289 12 Sadská … Husovo náměstí 110, 533 04 Pardubice-Sezemice … Švermova 389, 538 21 Slatiňany … Milady Horákové 36, Předměstí 568 02 Svitavy … Ke Školce 43, 250 82 Tuklaty … Turkova 803, 517 21 Týniště nad Orlicí … Luční čtvrť 1867, 686 03 Staré Město … Na Dědině 164, 686 01 Uherské Hradiště … Moravní 6612, 765 02 Otrokovice … Husova 1165, 763 61 Napajedla … U trati 2619, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm … Zašová 576, 756 51 Zašová … Valašská Bystřice 181, 756 27 Valašská Bystřice … Horní Bečva 296, 756 57 Horní Bečva … Léskové 875, 756 06 Velké Karlovice … Nový Hrozenkov 448, 756 04 Nový Hrozenkov … Hamerská 698, 756 54 Zubří … Halenkov 1, 756 03 Halenkov … Hovězí 426, 75601 Hovězí … Bánov 676, 68754 Bánov … V sadě 1029, 687 51 Nivnice … Závodní 1057, 687 25 Hluk … Vlčnov 124, 687 61 Vlčnov … Cihlářská 3885, 760 01 Zlín … Dolní náměstí 304, 755 01 Vsetín … Masarykovo nám. 135, 688 01 Uherský Brod … Lipska 92, 763 26 Pozlovice … Nábřeží 971, 763 26 Luhačovice … Luhačovická 1011, 687 71 Bojkovice … Horní náměstí 284, 763 21 Slavičín … Kloboucká 1407, 763 31 Brumov-Bylnice – Brumov … Dobrovského 40, 766 01 Valašské Klobouky … Lidečko 80, 756 12 Lidečko … Výpusta 656, 763 11 Želechovice nad Dřevnicí … Štěpská 382, 763 12 Vizovice … Vítězství 250, 763 15 Slušovice … Bartolomějská 865/43, 641 00 Brno – Žebětín … Tišnovská 67/52, 664 34 Kuřim … Mlýnská 149/51, 66601 Tišnov … Průmyslová 1523/32, 691 23 Pohořelice … Oslavanská 805/119, 664 91 Ivančice … Novosady 1176/73, 594 01 Velké Meziříčí … Husova 918/25, 675 71 Náměšť nad Oslavou … Pod zámkem 227/25, 672 01 Moravský Krumlov … U Topolu 165/569, 67555 Hrotovice … Boženy Němcové 213/154, 66411 Zbýšov … Sportovní 123/352, 665 01 Rosice … Nad Práchovnou 625/41, 588 32 Brtnice … Vzhledná 126/66, 64200 Brno – Bosonohy … Hradecká 619/42, 588 56 Telč … Sadová 344/21, 67526 Želetava … Doktorky Milady Horákové 363/65, 671 72 Miroslav … Vnitřní 69/28, 664 48 Brno – Moravany … Benešova 584/94, 674 01 Třebíč … Pod Spravedlností 653/32, 595 01 Velká Bíteš … Sokolská 105/65, 676 02 Moravské Budějovice … Ořechovská 35/27, 594 51 Křižanov … Nádražní 2138/77, 591 01 Žďár nad Sázavou … Tolstého 1586/33, 586 01 Jihlava …

 

 

 

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *