Jak čistit plíseň

S nátěrem LSG Praha můžete předejít všem problémům s plísní

Plísně…

Plísně jsou problematickou záležitostí, se kterou si většina domácností neví rady, proto je to jednou ze služeb, kterou v naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme. O odstranění plísně a hlavně jejímu opětovnému navrácení se postará náš nátěr LSG. Jedná se o revoluční nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému stoprocentně zbaví. Nabízíme i kompletní servis Jak čistit plíseň, řasy, huby, sanitry, výkvěty a jiné mikroorganismy z jakéhokoli povrchu. Naše antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Na povrchu…

Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Záruku na něj garantujeme dva roky.

Další informace…

Další informace samozřejmě naleznete i na samotném webu naší firmy.  Kupříkladu že na zateplených fasádách a na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější. Při odstraňování plísně nejprve na povrch znečištěný plísní nanášíme účinný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dámě nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

Po zaschnutí…

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný i na dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Zkrátka si tím můžete pojistit všechno, u čeho se výskytu plísně bojíte. A přesně to udělala i jedna z našich posledních klientek. S manželem si postavili víkendovou vilu, kde měli i malou saunu a bazén a v jejich převlékárně se jim začala tvořit plíseň.

Nejdříve…

Nejdříve se to snažili odstranit sami, ale nešlo jim to, tak se obrátili na nás a my se už o to postarali. A protože se bála, že by se jí mohla objevit i někde jinde, tak si nátěr nechala dát i do jiných místností, aby měla jistotu, že už se s plísní nebude muset potýkat, což je pochopitelné. Takže pokud víte, že se ve vašem domě či bytě zadržuje vlhkost a musíte hodně větrat, je opravdu lepší si ten nátěr pořídit, protože samotné větrání mnohdy nemusí stačit. A problém je potom na světě.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *