Plísně mohou být vážný nepřítel

Plísně jsou nepřítel člověkaPlísně mohou být vážný nepřítel a boj s nimi je pro lidský život velmi důležitý. Nejen že znepříjemňují bydlení po vizuální stránce, ale jejich spóry, které uvolňují do ovzduší mohou způsobit nejrůznější dýchací problémy. Kožní ekzémy a v některým případech až smrt. Jak odstranit plíseň. Pokud je obyvatel zaplísněného bytu alergik, či astmatik nebo jinak imunitně oslabený můžou plísňové spóry způsobit opakované zápaly plic s možným následkem smrti. Plísně jsou nenápadný tichý vyčkávající nepřítel člověka. zaplísněný byt

Mohou se rozšířit velmi rychle…

Mohou se rozšířit velmi rychle a jelikož mají rády tmavé vlhké místa tak i velmi nenápadně. Někdy na plíseň v domě můžete narazit až po třech letech, kdy už ale Váš imunitní systém bojuje neustálím kašlem či kýcháním. Nenechte to zajít tak daleko a využijte služeb společnosti A SERVIS LIPKA s.r.o., která se spolehlivě, rychle a efektivně plísní zbaví a díky speciálnímu LSG nátěru i zamezí jejich návratu až na šest let (v ideálních podmínkách i déle). Buďte raději obezřetný a řešte problém dokud nemá výrazně negativní dopady. Jak odstranit plíseň ? Například jeden z našich mnoha spokojených klientů se do boje s plísněmi pustil hned z kraje. Jeho nově získaný starší dům byl ze severní strany celý porostlí břečťanem.

Jak odstranit plíseňSeverní stěny jsou už tak nejčastěji ohrožené…

Severní stěny jsou už tak nejčastěji ohrožené kvůli nedostatku slunečního záření a tedy zadržované vlhkosti. Ve sklepení domu se už začala rodit plísňová pohroma. Mohla by kdykoli zaútočit, kdyby nebyla zcela a nenávratně odstraněna společností A SERVIS. Jak odstranit plíseň. Dům je nyní zcela nezávadný a příjemný pro život. Zbavení se plísní nebylo nikdy lehčí Díky ochrannému nátěru naší společnosti není vlhkost zadržována v domě a ve zdích, ale volně odchází ven a plísně se tedy nemají šanci vrátit. 

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *