Čištění koberců Praha ceník

Odstranit zašlapanou hlínu z koberce pomohl penzistce A SERVIS LIPKA. Čištění koberců Praha ceník

Kvalitní čištění kobercůKdyž nám zavolala paní, že jí její milovaná kočička rozbila květináč a zašlapala hlínu do koberce, zněla trošku nervózně. Její obavy však byly úplně zbytečné. Zašlapanou hlínu pro nás vůbec nebyl problém odstranit, zároveň jsme dodali nový vzhled celému koberci. Čištění koberců Praha ceník.

Kde nechat vyčistit koberceBěžně nejčastěji používanou metodou…

Pro naši firmu A SERVIS LIPKA totiž není problém pomocí strojové metody čištění kotoučovým strojem odstranit jakékoliv skvrny a to i z nápojů, od barvy nebo jídla. Běžným čištěním se však těchto skvrn zkrátka nezbavíte. Určitě ne do té míry, aby koberec vypadal jako nový a to i na dotek.

Naši odborně proškolení pracovníci…

Běžně nejčastěji používanou metodou je extrakční metoda, která je na odstranění takových skvrn naprosto nevhodná, protože chemikálie nemají čas prostoupit až do hloubky koberce.

Čištění koberců  - Nejnovější technologie v ČRNa rozdíl od toho použití kotoučového stroje má výhodu nízkého stupně hydratace, takže že je při jejím použití vyloučena deformace, změna barvy nebo zanechání map od vody. Díky progresívnímu a odborně velmi kvalitnímu zázemí disponujeme špičkovými profesionály ve svém oboru. Naši odborně proškolení pracovníci pracují s nejmodernějším strojovým a nástrojovým vybavením. Při čištění také používají pouze nejkvalitnější značkové úklidové čisticí prostředky a přípravky.

Tato metoda je skutečně účinná…

Nejdříve ze všeho náš kotoučový stroj pomocí svých rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté hodně do hloubky zašlapané nečistoty. čištění koberců brno cenaTato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Jedná se tedy o skutečné hloubkové čištění, které zaručí, že váš koberec vydrží čistý opravdu dlouhou dobu. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní.

Se zákaznicí jsme se domluvili…

Poté, co do sebe kosmetika absorbuje veškerou špínu, vysaje ji náš velice výkonný vysavač. Ten koberec zbaví veškeré vlhkosti a dodá mu jeho původní vzhled nadzvednutím vlasů koberce. Přesně takového efektu jsme dosáhli i v případě paní, která tak moc miluje svoji kočku, že jí dovolí úplně všechno. A odpustí jí nejeden rozbitý květináč. Se zákaznicí jsme se domluvili a pro zvýšení jejího komfortu jsme jí pomohli i s vyklizením pokoje. Po úklidu jsme nábytek také vrátili na původní místo.

Pomocí čeho se zbavím parazitů v koberciPaní byla z výsledku očividně nadšená, to byla nakonec i celá její rodina, která nemohla uvěřit, že jsme koberec zbavily letitého nánosů špíny a zašlapaných chlupů a že si zákaznice nekoupila koberec nový, nýbrž nechala ten starý pouze vyčistit za zlomek ceny. Pokud máte podobný problém a chcete, aby váš koberec vypadal jako nový, nebojte se na nás obrátit. Čištění koberců Praha ceník 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *