Praha mytí oken 2

Okna ve výškách – nedokáže umýt nebo to nestíháte? Pověřte tím firmu „Výškové práce Praha 3“

Mytí výlohUž jsme dlouho neumývali auto, v poslední době na to totiž nebyl vůbec čas. Neustále jsme měli nějaký program a na další věci už prostě nezbýval časový prostor. Protože už ale auto zoufale potřebovalo umýt, vyrazili jsme s ním alespoň do myčky. Koupili jsme si nejdražší program, aby to stálo za to. Výsledek nás ale docela dost překvapil. Čekali jsme za ty peníze odpovídající kvalitu, ale na oknech místy zůstaly špinavé skvrnky a poté, co jsme z auta vystoupili, jsme také našli dost špinavých míst. Rozhodli jsme se příště umývat auto ručně, nemá cenu za něco takového platit. – mytí oken cena za m2

Tahle příhoda mě přinutila zamyslet se nad úklidovou akcí, která nás po víkendu čekala. Objednali jsme firmu, aby nám umyla okna ve výškách, a teď jsem začala mít strach z toho, aby to nedopadlo jako s autem. Už jsem neměla chuť platit za odfláknutou práci. Manžel mě ale přiměl dát firmě Praha mytí oken 2 šanci. Měli jsme už termín domluvený a zálohu zaplacenou. Negativní zkušenost z myčky naší důvěrou sice otřásla, ale uvědomila jsem si, že nemůžu očekávat lajdáctví od každého.

Nakonec…

Stržení krycích folií z okenNakonec jsme byli rádi, že jsme to nezrušili, protože A SERVIS LIPKA, s.r.o. nám dokázal, že je firmou, která pracuje poctivě, a jejíž služby stojí za to. Pracovníci firmy se velice snažili. Pracovali co nejusilovněji, abychom byli spokojení. A my si určitě nemůžeme stěžovat, v porovnání s automatem v myčce na auta, to bylo jako nebe a dudy. Pečlivě byla odstraněna každá nečistota. Důkladně vyleštěná skla jen zářila.

Jsme rádi, že jsme si tuto firmu zvolili, v našem časově vypjatém rozvrhu se nám pomoc spolehlivé mycí čety neskutečně hodila. Okna jsme si dříve umývali ze žebříku, ale s tím už je teď konec. Firma to zvládne mnohem lépe a bezpečněji než my.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *