Čištění Praha koberce

Strojová kotoučová metoda Praha si na koberci poradí i s temperami

Naše firma…

Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění Praha koberce realizuje čištění koberců pomocí silného kotoučového stroje, který je i zároveň velice šetrný, takže nemůže dojít poškození vašeho koberce. Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou chemii do koberce tak dlouho, dokud nedojde k odstranění všech nečistot, a to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky vašeho koberce. Tato metoda je skutečně účinná, protože námi používaná kosmetika se spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. Poté veškeré nečistoty vysajeme pomocí vysokotlakového třímotorového vysavače a pečlivě a do sucha odsajeme všechny již zmíněné nečistoty, které by neměli váš koberec zatěžovat. 

 

Strojová metoda…

Strojová metoda funguje stoprocentně a nemusíte se obávat, že by na vašich kobercích zůstaly po čištění jakékoli fleky. Ty mnohdy způsobuje extrakční metoda, protože se jedná o morkou metodu čištění, která není na čištění koberci vhod, protože pouhé vstříknutí chemie do koberce a následné pouhé odsátí nemůže koberec kvalitně vyčistit. Tato varianta je sice levnější než strojová metoda, ale nikdy jí není možné dosáhnout takových výsledků jako strojová kotoučová metoda. Pomocí kotoučové metody můžete z koberce odstranit prakticky cokoli. Jednou z posledních zakázek bylo, že náš tým zaměstnanců čistil tmavý koberec od bílé tempery. Báli se to příliš vydrhnout sami, aby nedošlo k poškození struktury koberce. Tak nám zavolali a my jejich dům do týdne navštívili. A protože flek nebyl příliš starý, bylo možné to vyčistit hned na první pokud. Na manželích bylo vidět, že jim spadl kámen ze srdce, protože takovou výraznou skvrnu by na koberci rozhodně nechtěl mít nikdo.

 

Nakonec…

Nakonec si od nás nechali koberce vyčistit i ve zbytku domu a od té doby jsou našimi stálými spokojenými zákazníky, protože žádný koberec nevydrží v kuchyni věčně čistí. Ale díky naší kosmetice vydrží čistý déle a nově vzniklá špína jde i z koberce lépe dolů, takže pokud se nejedná zrovna o bílé tempery, tak si menší skvrny dokážou vyčistit i bez naší pomoci. Naše služby realizujeme na celém území České republiky, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. K tomu nabízíme i celou řadu dalších úklidových služeb, jako je čištění podlah, mytí oken a výloh nebo dokonce i odstraňování graffiti a plísní. Tudíž ať už potřebujete cokoli, neváhejte se na nás obrátit, postaráme se o jakýkoli úklidový problém.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *