Čištění koberců

Vylila jsem si lak na koberec, A SERVIS skvrnu perfektně vyčistil, tepování sedaček Praha

Nedělní večer jsem trávila jako obvykle – udělala jsem si takový soukromý zkrášlovací salón. Je to takový můj rituál, kterým jsem zvyklá plnit nedělní odpoledne. O to spíš, když je venku hnusně, je šedivo a prší, tak to se člověku ani nechce vylízat z domu. Doma si můžu oblíct tepláky, na hlavě udělat drdol a nemusím nic řešit. Abych se vrátila k tomu rituálu, nejdřív si na počítači pustím nějakou romantickou komedii, čím střelenější, tím lepší. Aspoň se u toho člověk odreaguje a nemusí chvíli nad ničím přemýšlet.

Na obličej si pak napatlám nějakou masku a začnu se prohrabovat svoji sbírkou laků na nehty, abych si vybrala vhodný odstín. Vytáhla jsem si z krabice světle růžový lak, zbytek jsem naházela zpátky do krabice a dala se do díla. Lak jsem si položila na okraj stolu, a snažila jsem se ho otevřít. Bylo to nějaké zalepené, tak jsem to páčila pomocí utěrky. Nakonec se mi to povedlo, tak jsem položila otevřenou lahvičku na okraj stolu, štěteček jsem měla v jedné ruce, do druhé jsem chtěla vzít onu lahvičku a v tu chvíli jsem začala s lahvičkou balancovat.

Ta…

Ta se kymácela na hraně stolu a já to bohužel neuchránila a dopadlo to zle. Lahvička mi spadla na zem a bohužel byl lak skoro plný, takže se mohlo vylít opravdu hodně tekutiny. Byl to sice světle růžový lak, který na šedém koberci nebyl až tak vidět.Já jsem to tam však mít nechtěla ani tak. A dolů to samozřejmě nešlo. Naštěstí, byl konec víkendu, tak jsem hned ráno začala hledat na internetu telefonní číslo na nějakou úklidovou firmu. Líbila se mi společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců, tak jsem jim hned volala a domluvila se na zásahu.

Jejich servis byl opravdu perfektní, začalo to už zmíněným telefonátem, protože byli neuvěřitelně milí a příjemní. Což byli pak také pracovníci, kteří k nám přijeli, všichni byli hrozně vstřícní. Takže to byla radost s nimi něco domlouvat. Nezmínila jsem, jakým způsobem koberec vyčistili. A SERVIS používá kotoučový stroj, což je skutečně účinná metoda, protože se kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a jedině tak je schopná koberec vyčistit od všech skvrn.

Bonusem…

Bonusem pro mě bylo ale také odstranění od léty zašlapané špíny a dezinfekce koberce. Samotný zákrok probíhal následovně – kotoučový stroj pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré stopy po skvrnách, ale také i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty.

Co jsem ani nevěděla, tak tato technologie bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Což je super, protože trpím slabými alergiemi. Takže jestli si takto ještě ulevím, tak je to skvělý. Nakonec jsem, ráda, že jsem ten lak rozlila, protože po zásahu A SERVISU po skvrně nezůstaly ani památky, navíc mám koberec celý obnovený, vypadá jako nový.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *