vylohy 3

Výškové čištění fasád Kuřim, mytí oken

Naši zaměstnanci jsou profesionálové ve svém oboru, jsou pravidelně proškoleni a mají čistý trestní rejstřík. Nabízíme v Kuřimi kompletní úklidové práce pro administrativní, průmyslové a zdravotní objekty, úklid bytů a společných prostor domů, mytí oken, výškové práce, strojové čištění koberců a čalounění, strojové čištění podlah, voskování podlah – fluatace, odstraníme Vám grafity z majetku, spreje, fixy a aplikujeme antigrafitovou ochranu. Naše služby nabízíme po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Výlohy myjeme většinou v obchodních jednotkách nákupních center v servisních cyklech 1×7, 1×14, 1×30, 1×60, 1×190 dní nebo nepravidelně v časech, které si zvolí sám zákazník. Stále žádanější službou je nanášení samočisticí hydrofobní impregnace Glassprotect. Nanovrstva Vám zajistí ochranu před nežádanými nečistotami. Tato ochrana prodlužuje životnost Vašich oken a působí po dobu 5-ti let.

Mytí oken, výloh. Čištění fasád i ve výšce. Výškové práce Brno

Jsme rychle se rozvíjející společnost, která má za cíl kvalitně zajišťovat služby pro své zákazníky, o kterých se nám již mnohokrát dostalo kladných ohodnocení a tak se můžeme označit za profesionály v oblasti úklidových služeb. Naším úkolem je nabízet služby s precizností, spolehlivostí a dlouhotrvajícím účinkem a jednou z nich je i mytí oken Brno. Mytí oken Brno zajišťujeme suchou metodou leštění a bez použití leštidel, protože leštidla jsou nejen zbytečný náklad, ale také nezajistí dlouhotrvající lesk. Kdybychom leštidla používali a leštili skleněnou plochu, zůstane po něm skleněná plocha mírně ulepená, na toto poleptání se navazují rychleji městské spady, prach a v jarních dnech i pyly. Následně jsou ve velmi krátkém čase vidět tahy a kruhy, toto není dlouhotrvající účinek a my chceme dosáhnout dlouhotrvajícího účinku, s kterým bude náš zákazník spokojen. Zamysleli jsme se tedy nad tím, jak jej dosáhneme a vyzkoušeli jsme suchou metodu (suchý trik, jak jej nazýváme) leštění, kterým doleštíme umytou plochu. V první fázi mytí oken Brno postupujeme tak, že rozmývákem a saponátem a odstraníme veškeré nečistoty na skle, a po té setřeme kvalitní gumovou stěrkou a necháme okno oschnout. Až je okno suché a nejsou vidět mokré mapy či tahy, může nadejít fáze leštění, kterou zajistíme pomocí naší již zmíněné suché metody leštění. Okna leštíme pouze 100% bavlněnou plenou a bez leštidel a díky našemu postupu a metodě zajistíme zákazníkovi dlouhotrvající lesk. Toto je také garance toho, že naši klienti nemusí nechávat často mýt okna a volat tak znovu firmu, která čistotu oken zajišťuje, což jim ušetří finance. Při mytí oken Brno pracujeme přes den a za plného provozu, který je okolo vaší firmy či domu a pracujeme tedy i ve výšce. Proto je potřeba zajistit veškerou službu bezpečně a s dobrým rozmyslem, aby nikdo nepřišel k úrazu a k tomu jsme proškoleni lektorem a máme platné licence dle vyhlášky § 134 odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. Zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a zdraví při práci. Jsme vybaveni vysokozdvižnou plošinou či hydraulickým ramenem, tudíž nemusíte zajišťovat techniku pro práci ve výškách a obávat se, zda prošla kontrolami a její použití je opravdu bezpečné. Ne vždy je pro vysokozdvižnou techniku prostor a v těchto případech zajistíme mytí oken Brno za pomoci slaňování, při kterém používáme speleologickou a horolezeckou techniku. Po domluvě s našimi operátorkami tuto techniku na určitý den zamluvíme a přijedeme s ní zrealizovat domluvenou objednávku.

 

Čištění prosklené fasády v Kuřimi

Čištění prosklené fasády v Kuřimi

 

Čištění, odstranění řas, mechů, plísní. Nátěr proti plísním

Jednoznačně můžeme říci, že při objednání úklidových služeb u naší společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. vás nezklameme a velmi rychle jednáme, abychom objednávku zrealizovali v co nejkratším čase, vše ale souvisí s objemem prací, které vykonáváme i mnoha jiným významným klientům, kteří u nás objednávají služby. Našim klientům realizujeme i čištění koberců Hradec Králové nejspolehlivější strojovou metodou, kterou v dnešní době můžeme nabídnout. Při této práci používáme kombinaci dezinfekční chemie BOSCH RTS, kotoučového stroje GHIBLI k mechanickému vykartáčování a v poslední řadě vysoce výkonný vysavač o tří motorech k odsátí nečistot a vlhkosti. Strojově a kvalitně zajistíme čištění podlah Hradec Králové a tak kompletně odstraníme ze spár a struktury vaší podlahy nečistoty. Rozdíl oproti čištění koberců je ten, že používáme několik druhů zásaditých chemií, které volíme dle druhu čištěné podlahy. Ve službě údržby podlah nabízíme i renovace podlah a krystalizace podlah Hradec Králové, s kterými souvisí i voskování podlah Hradec Králové za použití průmyslového polymeru neboli vosku. Vaši podlahu voskem zakonzervujeme před poškozením, lépe se s voskem udržuje a je protiskluzový a velmi pěkný. Na vaší podlaze vydrží 1 rok a po roce zajistíme odstranění vosku z podlah Hradec Králové. Starý vosk sundáme a naneseme znovu nový, který může znovu plnit svůj úkol ochrany a protiskluzu. Kompletně provedeme po-stavební úklid Hradec Králové, po-rekonstrukční úklid Hradec Králové, úklid po malířích a zednících Hradec Králové s důkladným odstraněním cementových a vápenatých závojů. Při těchto úklidech je třeba dbát na odstranění veškerých nečistoty z nábytku, podlah a skleněných ploch. Ve velkých městech je velký problém s vandaly a my nabízíme odstranění graffiti Hradec Králové, které odstraňujeme zvláště z fasád neošetřených antigraffiti ochranou, zde je naše úspěšnost 60 – 90% a spolu s touto zakázkou zajistíme i opravu fasády, kterou vandalové znetvořili. Pokud sídlíte ve velkých městech a chcete se graffiti vyhnout a chránit váš majetek, tak nabízíme aplikaci antigraffiti ochrany Hradec Králové. S AGO je naše úspěšnost při odstranění graffiti 100% a také ze zkušenosti víme, že se vandalové vašemu objektu začnou vyhýbat, když vidí, že zde jejich umělecká díla dlouho nevydrží. V aplikaci antigraffiti nátěru / nástřiku jsme bezkonkurenční a provádíme jej za cenu od 120,- /m2 a spolu s AGO garantujeme velmi levný servis odstranění graffiti, které jiné firmy nezajišťují tak levně. Zajistíme odstranění plísní Hradec Králové nejmodernější technologií LSG. Tímto nátěrem zamezíme tvoření vlhkosti, tvorbu zelených sanitrů a veškerá plíseň zmizí, vaši fasádu tak zakonzervujeme před výskytem dalších zdravotně závadných plísní. Po celou dobu životnosti, která je 6 let, vám zaručujeme ochranu vašeho zdraví a i ochranu vašeho domu. LSG nátěr aplikujeme jak v exteriérech, tak i v interiérech a tak garantujeme ochranu vašeho zdraví.

 

Odstraňování plísní Kuřim

Odstraňování plísní Kuřim

 

Nano nátěry, impregnace oken, skl. ploch i ve výškách

Je mnoho důvodů proč zvolit úklidovou společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., aby vám realizovala mytí oken Pardubice. Jsme team proškolených, kvalifikovaných pracovníků, kteří za mnoho zrealizovaných zakázek a mnoho kilometrů umytých oken, nabrali znamenité zkušenosti. Nezáleží nám na kvantitě, ale na kvalitě provedených zakázek. Jsme certifikovaní držitele licence na práci ve výškách pomocí horolezecké a speleologické techniky. Také byli proškoleni dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle  § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Není pro nás problém dostat se do jakékoliv výšky a zbavit tak vaše okna nečistot. Jsme schopni odstranit nečistoty běžné, ale i zatvrdlé, způsobené například rekonstrukcí, kde se používaly různé silikony, cement, písek, atd. K odstranění takové špíny používáme korundové žiletky, které díky své 10 cm dlouhé ploše zajistí, že nepoškodíme a nepoškrábeme plochu skla. Dávejte tedy pozor, aby toto prováděla pouze firma, která má důkladně zaškolené pracovníky, pokud okna někdo poškrábe, je to nenávratné poškození a okno je třeba vyměnit. Mytí oken Pardubice provádíme v obchodních centrech, nemocnicích, školách, úřadech, firmách, ale také v domech, bytech, vilách, residencích, atd. Abychom nebrzdili provoz místa, kde mytí oken Pardubice provádíme, jsme flexibilní a ochotni zakázku realizovat i po pracovní době, či v době, kdy u vás doma není běžný provoz. A SERVIS LIPKA, s.r.o. je expert na mnoho dalších úklidových služeb – mytí a voskování podlah Pardubice, mytí markýz a žaluzií Pardubice, odstranění plísní Pardubice, odstranění graffiti Pardubice, antigraffiti nátěr Pardubice, čištění a tepování koberců strojovou metodou Pardubice – detaily naleznete na www.a-servislipka.cz.

 

Leštění oken suchou metodou Kuřim

Leštění oken suchou metodou Kuřim

 

Čištění koberců, čalounění. Impregnace, voskování podlah

A SERVIS LIPKA, s.r.o. se již od roku 2000 zabývá čištěním koberců. Prošli jsme si mnoha zkušenostmi a vyzkoušeli mnoho metod, abychom dosáhli kvalitního výsledku. Nabízíme kvalitní strojovou metodu čištění koberců. Z našich zkušeností můžeme říci, že ač je tato metoda finančně nákladnější, mnohdy jsme vyřešili zakázky, které se jiným firmám vyřešit nepodařilo. Mnoho firem využívá extrakční metodu čištění koberců, ale tato metoda nezaručuje kvalitní vyčištění koberců – chybí zde mechanický proces kartáčování. Při reklamacích, díky extrakční metodě, jsme se potýkali s tím, že po zaschnutí tvořila chemie fleky, které bylo velmi obtížné odstranit. Zákazníci se na nás obrací s prosbami, jak tento problém vyřešit. Je pro nás důležité, abychom věděli, jaká chemie byla použita a stanovíme tak postup čištění koberců Praha. Používáme dražší metodu strojového čištění koberců, ale musíme říci, že se nám mnohokrát podařilo odstranit nečistoty, které se jiným firmám nepodařilo odstranit. Díky přechodu na strojovou metodu čištění koberců v Praze nám také výrazně ubyly reklamace a přibyli spokojení zákazníci. V první fázi používáme BOSCH RTS 80 – je to účinná chemie, která koberec zároveň velmi důkladně vydezinfikuje. Chemii, kterou necháváme několik minut působit, rozkartáčujeme kotoučovým strojem Ghibli SB 43 Comfort Plus. Tento kotoučový stroj se chová velmi šetrně k vláknům koberce, díky jeho šampónovacímu kartáči, který má 12 cm dlouhé jemné štětinky. Štětinky zajistí to, že i při důkladnějším drhnutí jsou kobercová vlákna nepoškozena a důkladně vyčištěna. Vlhkost včetně nečistot, které jsme vykartáčovali ze struktury koberce, odsajeme vysoce výkonným vysavačem AS 59, s jeho výkonem 1600 W, který má velkou výhodu dvojité turbíny a nenapodobitelným podtlakem 2x200mb. Díky úzce profilované kobercové štěrbinové hubici, dokonale vysajeme vlhkost a uvolněnou nečistotu včetně roztočů a jiných škodlivin. Naše cena vychází na 27,-/m2 a čištění extraktorem vychází na 17-15,-/m2, zdůrazňujeme ale, že toto čištění koberců spočívá v tom, že je pouze vstříknuta voda včetně chemie do koberce a její okamžité odsátí. Bez mechanického čištění a kartáčování zůstávají pevné nečistoty a škůdci ve struktuře koberce a tak není tato metoda dostatečně účinná. A SERVIS LIPKA, s.r.o. je společnost, která si zakládá na kvalitních úklidových službách – mytí oken a výloh Praha, mytí žaluzií a markýz Praha, odstranění graffiti Praha, antigraffiti ochrana Praha, odstranění plísní Praha, voskování podlah Praha, mytí podlah Praha – které provádíme stejnou strojovou metodou, u které ale používáme více druhů chemií, podle materiálu podlahy a druhu znečištění. www.a-servislipka.cz

 

Čištění a voskování podlah polymerem Kuřim

Čištění a voskování podlah polymerem Kuřim

 

Nátěr fasád ochrana anti-graffiti. Odstranění graffiti, fixů, sprejů

Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. dlouhé roky aplikuje antigraffiti nátěr či nástřik, který zajistí ochranu před poničením vašeho majetku. Toto poničení může být mnohdy velmi složité napravit u fasád, které nejsou chráněny antigraffiti ochranou. Antigraffiti ochrana je jediná možnost, jak se zbavit graffiti z fasád se 100% úspěchem. Ochrana má aktivní funkčnost po dobu 4 – 6 let, což je životnost antigraffiti ochrany. Před aplikací antigraffiti ochrany fasádu opravíme, je-li poničená, abychom zakonzervovali pěknou fasádu. Antigraffiti ochranu nanášíme buď nástřikem nebo nátěrem, záleží na druhu fasády – nástřik aplikujeme na strukturované povrchy v 6 – 12 vrstvách a nátěr v 3 – 6 vrstvách válečkem na hladké povrchy. Naše firma, jako jediná, nabízí také levný servis odstranění graffiti, pokud máte námi aplikovanou antigraffiti ochranu. Servis funguje tak, že nám zavoláte či pošlete e-mail, že se na vaší budově objevilo graffiti a domluvíme se na termínu, kdy k vám pošleme naše techniky, aby jej odstranili. Graffiti odstraníme jakéhokoliv rozměru, ale je třeba dodat, že pokud odstraňujeme graffiti z fasád, které nejsou ošetřeny antigraffiti ochranou, tak je jejich odstranění daleko složitější a naše úspěšnost se pohybuje mezi 60 – 90%. S tím se setká mnoho zákazníků a je třeba po odstranění graffiti fasádu opravit a přemalovat fasádní barvou. Nelze bohužel pouze přemalovat nasprejované graffiti, jelikož to způsobí, že po zaschnutí fasádní barvy znovu graffiti prostoupí, jelikož složení barev je zcela odlišné a sprejová barva nevsákne do sebe fasádní barvu. Proto zeslabíme graffiti na nejvyšší možnou míru a následně jej zamalujeme fasádní barvou, namíchanou co nejblíže odstínu, který se na vaší budově nachází. Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. vám zrealizuje také mnoho jiných úklidových divizí – čištění koberců strojovou metodou, denní a pravidelný úklid domu, bytu, vily, rezidence, kanceláře či firmy, úklid po stavbě a jiných rekonstrukčních činnostech, úklidy po malířích a řemeslnících, čištění markýz a žaluzií, mytí oken a výloh, čištění podlah strojovou metodou, voskování podlah, odstranění plísní technologií LSG. www.a-servislipka.cz

 

Vyčištění povrchu od graffiti Kuřim

Vyčištění povrchu od graffiti Kuřim

 

Odstranění graffity z neošetřeného povrchu Kuřim

Odstranění graffity z neošetřeného povrchu Kuřim

 

Na níže uvedených adresách jsem zajišťovali servisní mytí výloh a umývání oken:

Vavřinecká 23, 624 00 Brno-Komín … Vackova 97, 612 00 Brno-Královo Pole … Tišnovská 60, 664 34 Kuřim … Kohoutovická 22, 641 00 Brno – Žebětín … Nezamyslova 69, 636 00 Brno-Židenice … Srbská 71, 612 00 Brno-Královo Pole, Brno … Údolní 26, 602 00 Brno – střed, Brno … Mutěnická 31, 628 00 Brno – Vinohrady, Brno … Malečkova 31, 628 00 Brno – Líšeň, Brno … Barvy 24, 638 00 Brno – Lesná, Brno … Kalvodova 27, 603 00 Brno – Pisárky, Brno … Krkoškova 41, 613 00 Brno – Černá Pole, Brno … Budínská 22, 627 00 Brno – Slatina, Brno … Charbulova 88, 618 00 Brno – Černovice, Brno … Hněvkovského 84, 617 00 Brno – Komárov, Brno … Pod Mniší horou 37, 635 00 Brno – Bystrc, Brno … Kaštanová 157, 619 00 Brno-jih, Horní Heršpice … Valchařská 54, 614 00 Brno-sever, Husovice … Podhrázní 50, 643 00 Brno – Chrlice … Planinka 28, 621 00 Brno-Jehnice … Březová 33, 637 00 Brno-Jundrov … K Lesu 23, 635 00 Brno-Kníničky … Tihůvka 34, 621 00 Brno-Brno-Ořešín … Terezy Novákové 110, 621 00 Brno-Řečkovice a Mokrá Hora … Šmahova 60, 627 00 Brno-Brno-Slatina … V zahradách 40, 644 00 Brno-Útěchov … Zengrova 23, 615 00 Brno-Brno-Židenice … Králova 27, 616 00 Brno -Žabovřesky, Brno … Kořískova 38, 621 00 Brno – Řečkovice, Brno … … Gargulákova 61/26, 614 00 Brno-sever, Husovice … Teslova 56/20, 619 00 Brno-jih, Horní Heršpice … Chleborádova 84/31, 619 00 Brno-jih, Dolní Heršpice … Řehořova 52/68, 618 00 Brno-Černovice … Tišnovská 203/54, 614 00 Brno-Černá Pole … Hvozdecká 52/191, 635 00 Brno-Bystrc … Pod sídlištěm 54/64, 636 00 Brno-Židenice … Kroftova 60/86, 616 00 Brno -Žabovřesky, Brno … Pod Borovníkem 77/61, 641 00 Brno – Žebětín … Stránského 75/291, 616 00 Brno-Žabovřesky … Žarošická 75/84, 628 00 Brno-Vinohrady … Brněnská 537/40, 666 01 Tišnov … Na včelínku 2, 748 01 Hlučín … Nábřežní 16, 747 21 Kravaře … Lužická 2, 747 06 Opava … Máchova 13, 795 01 Rýmarov … Okrajová 18, 748 01 Hlučín …Liptovská 26, 747 06 Opava … Farní 3, 748 01 Hlučín … Na vyhlídce 4, 747 06 Opava … Opletalova 6, 792 01 Bruntál … U Trati 534, 691 55 Moravská Nová Ves … Zahradní 124, 685 01 Bučovice … U Stadionu 22, 691 45 Podivín … Tabačov 170, 691 02 Velké Bílovice … Nová 76, 692 01 Mikulov … Sovadinova 31, 690 02 Břeclav … Mikulovská 184, 691 42 Valtice … Břeclavská 526, 691 44 Lednice … Vyškovská 502, 685 01 Bučovice … Revoluční 24, 696 01 Rohatec … Havlíčkova 25, 692 01 Mikulov … Revoluční 1093, 691 02 Velké Bílovice … Radějovská 864, 696 62 Strážnice … Štefanikova 79, 691 45 Podivín … J. Palacha 3215, 690 02 Břeclav … Pančava 67, 695 01 Hodonín … Vrchlického 1241, 696 03 Dubňany … Dolní 241, 691 55 Moravská Nová Ves … U Zdravotního střediska 1665, 696 03 Dubňany … Vinařská 40, 696 01 Rohatec … Nejdecká 192, 691 44 Lednice … U Podjezdu 1741, 696 62 Strážnice … Měšťanská 75, 695 01 Hodonín … Kopečná 1000, 691 42 Valtice … Vltavská 9, 370 10 České Budějovice … Parkán 98, 381 01 Český Krumlov … Hlubocká 584, 373 12 Borovany … Nová 731, 373 41 Hluboká nad Vltavou … Štítného 108, 377 01 Jindřichův Hradec …Tyršova 255, 378 16 Lomnice nad Lužnicí … Dlouhá 121, 382 41 Kaplice … Školní 109, 382 03 Křemže … Na Oborách 355, 373 11 Ledenice … Lazna 11, 373 72 Lišov … Radomilická 875, 389 01 Vodňany … U Vodárny 1501, 397 01 Písek … Solní 104, 383 01 Prachatice … Pivovar 143, 398 11 Protivín … Svatojanská 188, 373 24 Římov … Komenského 14, 392 01 Soběslav … U Hajské 311, 386 01 Strakonice … Fügnerova 14, 390 02 Tábor … Husova 1177, 374 01 Trhové Sviny … Nádražní 278, 379 01 Třeboň … Nádražní 299, 373 82 Včelná … Nová 627, 382 32 Velešín … Nádražní 121, 391 81 Veselí nad Lužnicí … Pionýrů 4, 390 02 Tábor … Textiláků 391, 386 01 Strakonice … Rašínova 502, 392 01 Soběslav … Školní 90, 373 24 Římov … Smetanova 70, 398 11 Protivín … U Stadionu 381, 383 01 Prachatice … Komenského 12, 397 01 Písek … Za Chmelnicí 660, 378 16 Lomnice nad Lužnicí … Benátky 15, 373 72 Lišov … 5. května 321, 373 11 Ledenice … Netolická 1, 382 03 Křemže … Míru 754, 382 41 Kaplice … Svatojánská 154, 377 01 Jindřichův Hradec … Podskalí 1019, 373 41 Hluboká nad Vltavou … Vodárenská 166, 373 12 Borovany … Rooseveltova 23, 381 01 Český Krumlov … Jírovcova 13, 370 01 České Budějovice … Sídl. Škorna 1197, 389 01 Vodňany … Třebízského 177, 374 01 Trhové Sviny … Maredova 25, Veselí nad Lužnicí II, 391 81 Veselí nad Lužnicí … Na Humnech 630, 382 32 Velešín … Tyršova 481, 373 82 Včelná … Šustova 897, 379 01 Třeboň … Rohová 18, 736 01 Havířov …   Ke stadionu 342, 739 61 Třinec … Polní 5, 733 01 Karviná …Okružní 366, 735 81 Bohumín … Kosmonautů 61, 734 01 Karviná … Mladé Gardy 1, 736 01 Havířov … Vratká 11, 736 01 Havířov … Ostrovského 13, 736 01 Havířov … Potoční 1142, 735 11 Orlová … Slezská 859, 735 14 Orlová … Ropická 87, 737 01 Český Těšín … Olšiny 62, 733 01 Karviná … Mládežnická 433, 735 31 Bohumín … Krajní 5, 736 01 Havířov … Míru 385, 735 31 Bohumín … Práce 210, 277 11 Neratovice … Purkyňova 444, 547 69 Náchod … Jičínská 1071, 293 01 Mladá Boleslav … Svojsíkova 54, 28903 Městec Králové … Studentská 21, 276 01 Mělník … Poděbradova 66, 289 22 Lysá nad Labem … Na vyhaslém 812, 272 01 Kladno … Žižkovo náměstí 1, 506 01 Jičín … Moravská 62, 55101 Jaroměř … Na Vinici 230, 503 51 Chlumec nad Cidlinou … Za Poštou 1911, 500 08 Hradec Králové … Josefská 200, 53401 Holice … Opočenská 429, 518 01 Dobruška … Ed. Karla 70, 50303 Smiřice … Medřická 150, 50353 Smidary … Dobrovského 330, 516 01 Rychnov nad Kněžnou … Al. Jiráska 560, 504 01 Nový Bydžov … Náchodská 2101, 549 01 Nové Město nad Metují … Švábenice 298, 683 23 Švábenice … Nádražní 196, 768 33 Morkovice-Slížany … Nádražní 371, 768 02 Zdounky … Ratiboř 502, 756 21 Ratiboř … Liptál 518, 756 31 Liptál … Trnava 30, 763 18 Trnava … Rožňavská 16, 779 00 Olomouc … Bělovská 310, 768 21 Kvasice … Holešovská 688, 768 24 Hulín … náměstí Míru 11, 767 01 Kroměříž … Nová 200, 768 11 Chropyně … Masarykovo náměstí 14, 752 01 Kojetín … Šafaříkova 600, 798 27 Němčice nad Hanou … Družstevní 10, 683 23 Ivanovice na Hané … Čechova 15, 751 17 Horní Moštěnice … náměstí Přerovského povstání 4, 750 02 Přerov … Lazecká 77, 779 00 Olomouc … Velehrad 29, 687 06 Velehrad … Babice 579, 687 03 Babice …Majetínská 186, 751 03 Brodek u Přerova … V Podlesí 377, 783 73 Grygov … Komárov 330, 783 72 Velký Týnec … Tršice 50, 78357 Tršice … Vrbátky 81, 798 13 Vrbátky … U hřbitova 7, 796 07 Držovice … Vodní 21, 796 01 Prostějov … Masarykovo nám. 8, 798 12 Kralice na Hané … Kpt. Jaroše 35 , 751 01 Tovačov … Chobotov 3, 751 02 Troubky … Věrovany 121, 783 75 Věrovany … Velký Újezd 167, 783 55 Velký Újezd … Dolní Újezd 34, 751 23 Dolní Újezd … Tršice 142, 783 57 Tršice … Osecká 18, 751 31 Lipník nad Bečvou … Pernštejnské náměstí 735, 753 01 Hranice … V Zahradách 270, 753 66 Hustopeče nad Bečvou … Kelč 83, 756 43 Kelč … Seifertova 89, 757 01 Valašské Meziříčí … Jablůnka 261, 756 23 Jablůnka … Jesenická 18, 795 01 Rýmarov … Ke koupališti 2, 747 06 Opava … Kolofíkova 2, 747 21 Kravaře … Krátká 2, 748 01 Hlučín … Na Výsluní 2, 792 01 Bruntál … Lomená 11, 747 06 Opava … Dr. Ed. Beneše 11, 748 01 Hlučín … Josefská 19, 747 06 Opava … Malánky 4, 748 01 Hlučín … Švermova 216, 749 01 Vítkov … Slezská 363, 747 41 Hradec nad Moravicí … Nádražní 116, 747 81 Otice … Sadová 255, 747 69 Pustá Polom … 9. května 307, 747 64 Velká Polom … Hlučínská 38, 747 22 Dolní Benešov … Náměstí 36, 747 21 Kravaře … Svobody 8, 747 23 Bolatice … Stiborská 546, 747 27 Kobeřice … Na Návsi 6, 747 20 Vřesina … Lomená 9, 747 06 Opava … Liščí 9, 725 27 Ostrava-Plesná … Gen. Bočka 5, 767 01 Kroměříž … Na Vrchovině 5, 747 70 Opava-Komárov … Nad Mlýnkem 2, 725 26 Ostrava-Krásné Pole … Na Hurtě 10, 720 00 Ostrava-Hrabová … Mírové náměstí 20, 748 01 Hlučín … Na Hájku 187, 747 92 Háj ve Slezsku … Ostravská 2, 743 01 Bílovec … Julia Fučíka 98, 795 01 Rýmarov …17. listopadu 3, 743 01 Bílovec … náměstí Jana Zajíce 6, 749 01 Vítkov … Mánesova 2, 748 01 Hlučín … Dukelská 5, 748 01 Hlučín … Ke koupališti 2, 747 06 Opava …Náhorní 150, 747 92 Háj ve Slezsku … Zámecká 1, 748 01 Hlučín … Mezi brahy 13, 747 06 Opava … Okružní 3, 792 01 Bruntál … Květná 1, 748 01 Hlučín … Kostelní 5, 747 21 Kravaře … Lomená 8, 747 06 Opava … Na Janošku 7, 720 00 Ostrava-Hrabová … Nová kolonie 41, 725 26 Ostrava-Krásné Pole … Kravařovská 6, 747 70 Opava-Komárov … Gen. Píky 4, 767 01 Kroměříž … Nad Plesenkou 7, 725 27 Ostrava-Plesná … Mezi brahy 7, 747 06 Opava … Ovocná 4, 747 20 Vřesina … Jasanová 4, 747 27 Kobeřice … Opavská 36, 747 23 Bolatice … Kostelní 7, 747 21 Kravaře … Opavská 285, 747 22 Dolní Benešov … Zahradní 434, 747 64 Velká Polom … Opavská 41, 747 69 Pustá Polom … Domky 307, 747 81 Otice … Kolonie 314, 747 41 Hradec nad Moravicí … Josefa Kaluse 1641, 738 01 Frýdek-Místek … Křižíkova 1250, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Kostelní 101, 742 45 Fulnek …Husova 3, 742 21 Kopřivnice … Javorová 2938, 738 01 Frýdek-Místek … Ke stadionu 1788, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Máchova 4, 757 01 Valašské Meziříčí … Budovatelská 542, 742 13 Studénka … Na Benátkách 908, 742 58 Příbor … Dostála Bystřiny 4, 741 01 Nový Jičín … Leoše Janáčka 711, 742 13 Studénka …Nová 1008, 742 58 Příbor … M. Baláše 2224, 741 01 Nový Jičín … Lomená 34, 742 21 Kopřivnice … Jana Knebla 1154, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Nad pilou 848, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí … Nová 561, 738 01 Frýdek-Místek … Mendlova 18, 742 35 Odry … Jiráskova 47, 741 01 Nový Jičín … Květinová 15, 742 21 Kopřivnice … Na Stráni 405, 742 47 Hladké Životice … Nerudova 19, 757 01 Valašské Meziříčí … Fryčovická 158, 739 44 Brušperk … Pod Hvězdárnou 2, 757 01 Valašské Meziříčí … Na Březích 575, 747 22 Dolní Benešov … Nábřežní 85, 747 21 Kravaře … Havlíčkova 12, 767 01 Kroměříž … Fibichova 4, 747 70 Opava-Komárov … Wolkerova 881, 749 01 Vítkov … K Domkům 136, 74781 Otice …Na Lánech 17, 747 23 Bolatice … Olšina dolní 12, 747 27 Kobeřice … U Sadu 4, 747 20 Vřesina … Na vyhlídce 5, 747 06 Opava … Okolnice 9, 725 26 Ostrava-Krásné Pole … Gudrichova 755, 747 41 Hradec nad Moravicí … Polní 254, 747 69 Pustá Polom … Na Rohuli 22, 747 64 Velká Polom … Na Luhu 4, 720 00 Ostrava-Hrabová … Moravská 11, 748 01 Hlučín … Okružní 9, 747 92 Háj ve Slezsku … Městský kopec 19, 743 01 Bílovec … Máchova 14, 795 01 Rýmarov … Lužická 3, 747 06 Opava … Nábřežní 11, 747 21 Kravaře … Na včelínku 3, 748 01 Hlučín … Opletalova 7, 792 01 Bruntál … Na vyhlídce 5, 747 06 Opava … Farní 4, 748 01 Hlučín … Liptovská 21, 747 06 Opava … Okrajová 15, 748 01 Hlučín … Na Milířích 81, 725 27 Ostrava-Plesná … Nerudova 15, 757 01 Valašské Meziříčí … Lesní 1170, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Křižíkova 1371, 738 01 Frýdek-Místek …Šustaly 5, 742 21 Kopřivnice … Jiráskova 12, 741 01 Nový Jičín …Masarykova 351, 742 45 Fulnek … Martinská čtvrť 1788, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … K dolům 161, 739 42 Frýdek-Místek … Oderská 262, 742 47 Hladké Životice … Obránců Míru 4, 742 21 Kopřivnice … Palackého 615, 742 58 Příbor … Butovická 47, 742 13 Studénka … Lidická 757, 742 13 Studénka … Gruntovní 827, 739 44 Brušperk … Poláškova 185, 757 01 Valašské Meziříčí … Palkovická 541, 738 01 Frýdek-Místek … Noremská 385, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí … Kopaná 623, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Pod Stínadly 1227, 757 01 Valašské Meziříčí … Slezská 6, 741 01 Nový Jičín … Potoční 6, 742 35 Odry …Pod Bílou horou 65, 742 21 Kopřivnice … Myslbekova 3, 741 01 Nový Jičín … Ostravská 524, 742 58 Příbor … Kamasova 40/96, 711 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Družební 100/62, 725 26 Ostrava-Krásné Pole … Kamenná 41/784, 723 00 Ostrava-Martinov … Chleborádova 98/154, 715 00 Ostrava-Michálkovice … Brandlova 40/32, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz … Mojžíškové 48/710, 712 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Na Pastvinách 49/69, 724 00 Ostrava-Proskovice … Karvinská 227/784, 716 00 Ostrava-Radvanice a Bartovice … Michálkovická 243/21, 710 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Družstevní 41/324, 724 00 Ostrava-Stará Bělá … Kpt. Jaroše 40/87, 722 00 Ostrava-Třebovice … Dr. Šavrdy 35/624, 700 30 Ostrava-Dubina, Ostrava-jih … Domovská 51/71, 720 00 Ostrava-Hrabová … Horní 80/624, 700 30 Ostrava-Hrabůvka, Ostrava-jih … Příčná 581/70, 742 83 Klimkovice … Nový stadion 1347/98, 765 02 Otrokovice … Nábřeží 1566/205, 763 61 Napajedla … Bučiska 667/87, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm … Zašová 597/800, 756 51 Zašová … Valašská Bystřice 485/117, 756 27 Valašská Bystřice … Horní Bečva 656/215, 756 57 Horní Bečva … Velké Karlovice 556/86, 756 06 Velké Karlovice … Nový Hrozenkov 786/760, 756 04 Nový Hrozenkov … MUDr. Antonína Fabiána 688/99, 756 54 Zubří … Halenkov 75/400, 756 03 Halenkov … Hovězí 470/61, 75601 Hovězí … Bánov 490/1001, 68754 Bánov … Podohradí 305/46, 687 51 Nivnice … Družstevní II 570/441, 687 25 Hluk … Vlčnov 581/53, 687 61 Vlčnov … Hradská 3064/304, 760 01 Zlín … Nemocniční 995/42, 755 01 Vsetín … Horní Valy 2124/480, 688 01 Uherský Brod … Nivy 269/86, 763 26 Pozlovice … Pod Léštím 816/88, 763 26 Luhačovice … Sušilova 1002/210, 687 71 Bojkovice … L. Výducha 544/89, 763 21 Slavičín … Na Vyhlídce 843/354, 763 31 Brumov-Bylnice – Brumov … Luční 989/95, 766 01 Valašské Klobouky … Lidečko 535/1000, 756 12 Lidečko … Podřevnická 455/87, 763 11 Želechovice nad Dřevnicí … Nádražní 1183/560, 763 12 Vizovice … Dostihová 51/66, 763 15 Slušovice … Východní 2181/940, 686 06 Staré Město … Solná cesta 444/96, 686 01 Uherské Hradiště … Bešůvka 815/21, 641 00 Brno – Žebětín … Za Školou 590, 595 01 Velká Bíteš … Svatopluka Čecha 620/54, 664 34 Kuřim … Horní Město 25/32, 588 32 Brtnice … Zdenky Vorlové 2046/31, 594 01 Velké Meziříčí … náměstí Tomáše Garrigue Masaryka 49/52, 672 01 Moravský Krumlov … Brněnská 218/52, 67555 Hrotovice … Na Volvách 927/40, 664 91 Ivančice … Na drahách 170/25, 664 11 Zbýšov … náměstí Svobody 38/41, 671 72 Miroslav … 9. května 257/254, 675 26 Želetava … Masarykovo náměstí 656/31, 586 01 Jihlava … Dobrovského 542/58, 665 01 Rosice … Tyršova 385/54, 676 02 Moravské Budějovice … náměstí Svobody 744/544, 691 23 Pohořelice … Kovářova 234/14, Žďár nad Sázavou 4, 591 01 Žďár nad Sázavou … Pražská 617/46, 674 01 Třebíč … Štěpnická 419/27, 588 56 Telč … Za Branou 541/45, 594 51 Křižanov … Lipová 224/65, 675 71 Náměšť nad Oslavou … U Střelnice 1749/52, 666 01 Tišnov … Skalní 753/23, 642 00 Brno – Bosonohy … Na Rozcestí 50/25, 664 48 Brno – Moravany … Ohradní 3, 140 00 Praha-Michle, Praha 4 … Hennerova 12, 150 00 Praha-Motol, Praha 5 … K vinicím 699, 164 00 Praha-Nebušice, Praha 6 … Řeznická 11, 110 00 Praha-Nové Město, Praha 1 … Soudní 17, 140 00 Praha-Nusle, Praha 4 … Ohmova 272, 109 00 Praha-Petrovice, Praha 10 … Podolská 125, 147 00 Praha-Podolí, Praha 4 … Lovosická 2, 190 00 Praha-Prosek, Praha 9 … náměstí Na Farkáně 5, 150 00 Praha-Radlice, Praha 5 … Na Valentince 2, 150 00 Praha-Smíchov, Praha 5 … V Kolkovně 9, 110 00 Praha-Staré Město, Praha 1 … K Hrušovu 7, 102 00 Praha-Štěrboholy, Praha 10 … Svojetická 5, 100 00 Praha-Strašnice, Praha 10 … Starostřešovická 14, 162 00 Praha-Střešovice, Praha 6 … Jablonecká 73, 180 00 Praha-Střížkov, Praha 8 … Pod valem 3, 102 00 Praha-Praha-Štěrboholy … Na Dlážděnce 43, 181 00 Praha-Troja, Praha 8 … Jaroslava Foglara 2, 155 00 Praha-Velká Ohrada, Praha 13 … Voroněžská 175, 120 00 Praha-Vinohrady, Praha 2 … Kazašská 7, 101 00 Praha -Vršovice, Praha 10 … Spojovací 42, 190 00 Praha-Vysočany, Praha 9 … Práčská 38, 106 00 Praha-Záběhlice, Praha 10 … Nezvalova 826, 156 00 Praha-Zbraslav, Praha 5 … Křišťanova 3, 130 00 Praha-Žižkov, Praha 3 … Riegrova 241, 252 28 Černošice, Praha-západ … Střední 374, 253 01 Chýně … Pražská 55, 252 25 Jinočany …

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *