Praha čištění podlah

Zašlou podlahu nemusíte měnit za novou, „Mytí podlah Praha“ ji vyčistí tak, že bude jako nová

Strojové čištění podlah – průmyslové podlahyPokud už obrážíte hobby markety s plánem pořídit si novou podlahu, tak ještě zadržte. Úklidová firma Praha čištění podlah  se totiž specializuje na strojové čištění podlah všeho druhu, proto je zbytečné kvůli podlaze zašlé, zašednuté, od barev pošpiněné nebo dokonce zaneřáděné po stavebních rekonstrukcích ji hned předělávat. Dokonce i takové podlahy, které vypadají, že už mají své roky slávy dávnou za sebou a jejich původní barva je ta tam dokáže A SERVIS LIPKA, s.r.o. s pomocí svého strojového parťáka obnovit. Jedním z případů, na kterém se dá jednoduše ilustrovat práce této společnosti, byla dlažba pošpiněná od malířských barev (akvarelových, temperových i olejových). – ceník čištění podlah

Slečna, která prodává své obrazy na internetu své umělecké působiště přemístila do obývacího pokoje. A nějak neřešila, že i když má dlažbu, že by si měla pod sebe „vystlat“ prostor starými novinami. Po čase jejího tvůrčího dění to vypadalo na podlaze jako paleta. Snažila se to dolů dostat hadrem i mopem a něco opravdu šlo. Ale i tak zůstaly na dlažbě nevzhledné do očí bijící stopy po barvách. A nejvíce to odnesly původně světlé spáry mezi jednotlivými dlaždicemi. Na to už nakráčela četa odborníků z A SERVISU a pustila se do díla. Kotoučový stroj, který A SERVIS požívá a za ta léta praxe (pohybuje  se v oboru už více než dvacet let) si firma dokázala zjistit a prověřit, která metoda je opravdu tou nejúčinnější.

Takže…

Broušení podlahTakže kotoučový stroj zajistí detailní a hloubkové vyčištění a zároveň zůstává šetrný k povrchu podlahy. Postupuje se následujícím způsobem, podlahu nejdříve odborníci důkladně vydrhnou pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem. Na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočí čistou vodou. Aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechá se doschnout. Tato metoda je vhodná na jakýkoliv druh podlahy včetně dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

Pokud máte dojem, že povrch Vaší podlahy je specifický a vymyká se obvyklému povrchu. Nebojte se obrátit na telefonní linku A SERVISU, na drátě jsou moc milé operátorky a dokážou Vám poradit s konkrétním problémem a případně rovnou doporučit jejich služby. Ještě jedna poznámka k použité chemii. Kterou společnost používá – ze zásadní firemní strategie A SERVIS pro strojové čištění podlah uznává za důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Tedy dokonalé vyčištění včetně léty zašlapané špíny. K hloubkovému čištění podlah tak používá vždy zásaditou chemii. Určitě se nebojte svěřit svoji podlahu do rukou pravých profesionálů. Kteří s pomocí kotoučového stroje zvládnou každý problém.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *